Жената Водолей

  • 72 499
  • 707
# 180
Ехеееееееееей,кво става тука!Няколко дни да не вляза и кво виждам Mr. Green

Joy Joy

Голяма част от мъжете Водолеи, ако не и всичките, колкото и да ни нараняват в една връзка търпим до последно. И жените ли сте така?
Не бих казала,но за мъжете(т.е. за един мъж) бе вярно! Ние не търпим безропотно,а си казваме от какво не сме доволни и гледаме да изясним отношенията преди безвъзвратно да загубим нишката!
Съгласна съм.Аз винаги си казвам  и пробвам до последно да оправя нещата.Ако стане,стане.Ако не...Не обичам неизказани неща и недомлъвки. PeaceИмаше един лаф "Право куме в очите" Laughing
Виж целия пост
# 181
Ама некой път това "право, куме, в очите" може да ти излезе през носа.  hahaha  hahaha 
Виж целия пост
# 182
Ама некой път това "право, куме, в очите" може да ти излезе през носа.  hahaha  hahaha 
може,може... Laughing
Виж целия пост
# 183
Това май не сме го обсъждали, какви професии най-ви влекат водолейки? И с какво на практика се занимавате...отговаря ли ви на желанията.

Не, че има работа, с която да се захванем и да не я свършим перфектно де... Mr. Green
Виж целия пост
# 184
Незнам точно какво искам да работя. Знам само, че не искам да работя с много хора, да угаждам на някой . Абе не искам да е свързана с хорски прищявки.Ако ме разбирате какво искам да кажа  Rolling Eyes. Най-ще ми е хубаво ако си имам нещо мое, някаква ферма или пък оранжерия, да си отглеждам нещо.. Далеч от модерния свят .
Виж целия пост
# 185
Аз също съм си избрала индивидуална професия-т.е. творческа и независеща от шефове,а тя е криминален психилог изследовател!за мен е важно да вземам сама решенията си,да помагам на обществото някак си и да ме нахъсва работата с нещо нетрадиционно и новаторско! Иначе исках и дизайнер и диетолог ,а и психиатър да съм! Peace Joy Joy
Виж целия пост
# 186
Аз не съм жена, ама пак съм от най-яката зодия, така че се надявам, че ще позволите да се включа по въпроса.  Simple Smile 
Аз също съм си избрал творческа професия, но ще започна да творя чак след 4-5 години.  Rolling Eyes  Официална професия - "Компютърно програмиране". Неофициална професия, която също може да се разглежда като творчество - "Водолей-женозадоволител".  Joy Joy  Mr. Green 
Виж целия пост
# 187
"Водолей-женозадоволител".  Joy Joy  Mr. Green 
Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 188
Аз не съм жена, ама пак съм от най-яката зодия, така че се надявам, че ще позволите да се включа по въпроса.  Simple Smile 
Аз също съм си избрал творческа професия, но ще започна да творя чак след 4-5 години.  Rolling Eyes  Официална професия - "Компютърно програмиране". Неофициална професия, която също може да се разглежда като творчество - "Водолей-женозадоволител".  Joy Joy  Mr. Green 
hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 189
Винаги съм искала да се занимавам с туризъм, затова и с такъв ентусиазъм завърших образованието си със специалност Международен туризъм. За съжаление обаче, вече толково години се занимавам с тази дейност само като туристка.  Laughing Иначе съм държавен служител в министерство. Скука, но засега няма друга възможност!
Виж целия пост
# 190
уфф, аз още не мога да се реша с какво ми се занимава.. ooooh! имам толкова много интереси, че чак се разпилявам (познато ли ви е) Crazy
засега чуждите езици са ми най-голяма страст Party пък да видим..
Виж целия пост
# 191
имам толкова много интереси, че чак се разпилявам (познато ли ви е) Crazy
На мен лично, до болка  Grinning

Аз съм инженер по образование, но заради неутихващата ми стаст към творчески занимания, заради любовта ми към графичния дизайн и не на последно място заради непоносимостта ми към шефове, си направих едно рекламно студио преди почти година и половина. Така съвместявам техническата си натура с творческия си потенциал и свободата да не изпълнявам нечии заповеди или казано с други думи, опитвам се да правя най-доброто, на което съм способна Simple Smile
Засега успявам, но... знае ли се кога ще ми омръзне  Mr. Green
Виж целия пост
# 192
 Mr. Green това с омръзването е най-лошото Crazy добре, че вече горе-долу свикнах на колко време се паля по нещо и след колко време ми омръзва Mr. Green
Виж целия пост
# 193
Лелееее,все едно аз съм го писала  ooooh! разпилявам се в мислите си и в работите които върша."Право куме в очите" ми излиза солено на 90%,че моя скорпи не търпи приказки  Mr. Green  а иначе много ме влече работа дет хем да не нося отговорност кой знае каква хем пък да командоря.Но за сметка на това съм много взискателна и прецизна за всичко когато става дума за работа,чак сама не мога се трая какви дреболии забелязвам и ме дразнят. ooooh!

 Директорското място най-ни подхожда  bowuu  да сме на командния пулт  Mr. Green
Виж целия пост
# 194
..........Право куме в очите" ми излиза солено на 90%..............  
Значи не съм само аз така Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия