Жената Водолей

  • 72 508
  • 707
# 210
Я, доста сходни черти имаме с някои... На мен всичко ми е водолейско- зодията, асцендента, луната Simple Smile
Относно работата- работила съм всичко. По ми е трудно да се сетя какво не съм работила newsm78 Но през по-голямата си част от живота (в трудоспособна възраст) не съм работила Laughing Сега, в кризата реших да се захвана с бизнес. Оптимист съм.
Виж целия пост
# 211
И аз съм решила с бизнес.
Тайна ли е твоя какъв ще е?
Виж целия пост
# 212
Да. Но на лични може Simple Smile
Виж целия пост
# 213
За сега съм без работа, скоро ми свърши майчинството и въобще не знам с какво да се захвана  Confused Все ми се правят неща, които обаче не ми се отдават newsm78. Например да рисувам или да пея..Не знам. Като си намеря призванието ще ви пиша  Mr. Green
Иначе забелязали ли сте , че жените водолейки имат много приятно излъчване, топли очи. Случвало ми се е често да разпознавам водолейките по самото излъчване  Rolling Eyes Не си правя реклама, но това ми е направило впечатление.
Виж целия пост
# 214
И на мен ми се занимава с изкуство, ама нямам дарба Laughing
Това за очите не съм го забелязала, но моите наистина са топли.
Виж целия пост
# 215
Случвало ми се е често да разпознавам водолейките по самото излъчване  Rolling Eyes Не си правя реклама, но това ми е направило впечатление.
Аз ги разпознавам по фигурата и походката. Simple Smile
Виж целия пост
# 216
И какво точно специфично има във фигурата  и походката? Никога досега не съм се замисляла.
А за работата - държавен служител в министерство. Не е това, за което съм учила и мечтала, но какво да се прави!
Виж целия пост
# 217
И какво точно специфично има във фигурата  и походката? Никога досега не съм се замисляла.
А за работата - държавен служител в министерство. Не е това, за което съм учила и мечтала, но какво да се прави!
Повечето водолейки имат мъжки черти. Нямам предвид, че изглеждат като мъже. Просто искам да кажа, че имат и малко от мъжете. До ся винаги съм уцелвал (имам нахалството да ги питам коя зодия са, точно заради тези признаци  Whistling  ) - леко мъжка походка и маниери плюс съвсем леко мъжествени черти на лицето и тялото.
Виж целия пост
# 218
РАЛ, тоя дългия ти пост - все едно аз съм го писала Mr. Green
постоянно се анализирам и най-редовно сама си слагам диагноза (напоследък съвсем се засили към хипохондрия, ама гледам да я държа под контрол Grinning)
Чакайте да си изкажа и най-голяма мъка... Не мога да си намеря призванието  Shocked
Една година работя едно, някак се появява нещо в живота ми ново и решавам, че работата вече ми е омръзнала и се отказвам. Дълго стоя без работа (примерно година), всички ме нападат, че ме мързи да гледам, а аз си върша моите си странни работи, докато не ми хрумне, че искам да работя точно "това" и точно "там". Въртя, суча, чакам със странно за мен търпение, докато един хубав ден не заработя точно това, за което в момента съм мечтала. И пак същото - работя една година, работата си я бива, но някак ми омръзва в рутината, за капак се явява и ново гадже от друг град и хоп - молба за напускане.
Хора, сега съм в нов град, без работа, яко спек, продължавам да се чудя какво ми се работи, но има светлина в тунела - започнах да изработвам глинени произведения и сега имам мечта да си направя сайт и да започна да ги продавам...
smile3521 smile3521 сега съм на вълната "правя си блог"(другите странни дейности няма да ги споменавам)
иначе съм без работа вече година и половина(ама има и други фактори, които оказаха влияние, да не си кривя душата Simple Smile)

Виж целия пост
# 219
И какво точно специфично има във фигурата  и походката? Никога досега не съм се замисляла.
А за работата - държавен служител в министерство. Не е това, за което съм учила и мечтала, но какво да се прави!
Повечето водолейки имат мъжки черти. Нямам предвид, че изглеждат като мъже. Просто искам да кажа, че имат и малко от мъжете. До ся винаги съм уцелвал (имам нахалството да ги питам коя зодия са, точно заради тези признаци  Whistling  ) - леко мъжка походка и маниери плюс съвсем леко мъжествени черти на лицето и тялото.
Я!Отивам да се огледам на огледалото... Laughing
Виж целия пост
# 220
Нищо мъжко нямам във външния си вид! Crossing Arms

По-скоро в характера, обичам мъжки дейности, хобита и теми за разговор.
Виж целия пост
# 221
Нищо мъжко нямам във външния си вид! Crossing Arms

По-скоро в характера, обичам мъжки дейности, хобита и теми за разговор.
Не ги виждаш, защото си свикнала със себе си. Човек, който те вижда за първи път може да намери мъжки черти.
Виж целия пост
# 222
Не ги виждаш, защото си свикнала със себе си. Човек, който те вижда за първи път може да намери мъжки черти.

Е, ако търсиш под вола теле, няма начин да не го видиш.

Аз пак повтарям: нищо мъжко нямам във външния си вид!
Виж целия пост
# 223
Не ги виждаш, защото си свикнала със себе си. Човек, който те вижда за първи път може да намери мъжки черти.

Е, ако търсиш под вола теле, няма начин да не го видиш.

Аз пак повтарям: нищо мъжко нямам във външния си вид!
Аз също.Колкото и да се оглеждам,не виждам такова нещо.
Виж целия пост
# 224
Ей и аз да си призная се поогледах...  Joy не виждам нищо мъжко, поне във външния си вид Simple Smile
Иначе още съм в майчинство, но съм преподавател по английски и литература, но не задълго Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия