Жената Водолей

  • 72 514
  • 707
# 390
Здравейте!Сега намирам темичката за най-хубавата зодия  Mr. Green
И аз съм Водолей,омъжена съм за Овен.
За много неща относно нашата зодия съм съгласна,за ината също,но че бързо ми минава никак....
Виж целия пост
# 391
Жените-водолеи, които съм срещала са най-неуравновесените,според мен.Живеят в друго измерение и ако са типични водолеи или закъсняват или пристигат половин час по-рано.Много властни натури,обожават началнически постове.Дори,когато идеите им са безумни и гибелни за подчинените,продължават да са упорити не като магаре на лед, а като стадо магарета.

Отделно от това,колкото и шантаво да се обличат,независимо от повода,я са си забравили ципа отворен, я се появяват на публични места с потни кръгове /които,естествено не са забелязали от много мечтане/,а най-често ходят без сутиен,неразбирайки защо трябва да им стиска нещо-който не ги харесва-да не ги гледа.

Виж целия пост
# 392
Жените-водолеи, които съм срещала са най-неуравновесените,според мен.Живеят в друго измерение и ако са типични водолеи или закъсняват или пристигат половин час по-рано.Много властни натури,обожават началнически постове.Дори,когато идеите им са безумни и гибелни за подчинените,продължават да са упорити не като магаре на лед, а като стадо магарета.

Отделно от това,колкото и шантаво да се обличат,независимо от повода,я са си забравили ципа отворен, я се появяват на публични места с потни кръгове /които,естествено не са забелязали от много мечтане/,а най-често ходят без сутиен,неразбирайки защо трябва да им стиска нещо-който не ги харесва-да не ги гледа.


hahaha hahaha
уау,как си набрала на началничката ти,водолейка. Laughing
Ти коя зодия си,би ли споделила?
Виж целия пост
# 393

Ще се опитам да намеря сайта за асценденти и луни да ти го пратя Wink

добре,чакам! Hug
Аз си го изчислих в http://astroto.com/
Виж целия пост
# 394
Ха,привет и от мен! Ще се радвам да ме приемете,аз съм на 16.02 !
Честит празник на всички женски Водолеи! Много здраве,късмет,щастие! И нека все така,неотразимо-неустоими в хорските очи!!! Joy
Виж целия пост
# 395
И аз съм на 16.02  Grinning
Честито и от мен на всички жени и женички!
Виж целия пост
# 396
Жените-водолеи, които съм срещала са най-неуравновесените,според мен.Живеят в друго измерение и ако са типични водолеи или закъсняват или пристигат половин час по-рано.Много властни натури,обожават началнически постове.Дори,когато идеите им са безумни и гибелни за подчинените,продължават да са упорити не като магаре на лед, а като стадо магарета.

Отделно от това,колкото и шантаво да се обличат,независимо от повода,я са си забравили ципа отворен, я се появяват на публични места с потни кръгове /които,естествено не са забелязали от много мечтане/,а най-често ходят без сутиен,неразбирайки защо трябва да им стиска нещо-който не ги харесва-да не ги гледа.




Има нещо верничко.....
но това с потните кръгове ме уби  hahaha и не съм много съгласна с него,както и излизането без сутиен.Поне при мен е така,все пак става въпрос и за различни хора,нищо че сме от една зодия. Simple Smile
Виж целия пост
# 397
kartinka -И аз не се разпознавам в повечето описани от вас персонажи,но че сме си малко шантави-така е!!!Често това  избива в яркостта на облеклото и в  смесването на различни стилове,но само до толкова!иначе имаме и от консервативният Сатурн и доста фиксирани и упорити черти,но и малко като че ли ни смекчава това!Иначе не се виждам отново  като шеф,защото съм перфекционист и ако нещата не стават близки до идеалните,не съм щастливо Водолейче!:)(:
Виж целия пост
# 398
Това за потните кръгове и мен ме уби! Не познавам Водолей-мърляч или ако има - то може би той е някакво недоразумение  Laughing
Виж, за излизане без сутиен има нещо вярно  Crazy , защото сме по-разкрепостени и свободомислещи хора(не разбирай лекомислени!). Но какво лошо има да ходиш без сутиен  newsm78
Абе като цяло сме много готини Водолеите и външно, и вътрешно. Естествено все има такива, които няма да ни харесат, няма как.
Например за мен е сладко да си разсеян шемет, но за други е отблъскващо.
Хахахаха, това за закъсненията - точно, ама почти не ми се е случвало да подраня, и то с половин час  #Crazy
Инати - да, неуравновесени -  Peace.
Като цяло тълкуването е добро.
Виж целия пост
# 399
Жените-водолеи, които съм срещала са най-неуравновесените,според мен.Живеят в друго измерение и ако са типични водолеи или закъсняват или пристигат половин час по-рано.Много властни натури,обожават началнически постове.Дори,когато идеите им са безумни и гибелни за подчинените,продължават да са упорити не като магаре на лед, а като стадо магарета.

Отделно от това,колкото и шантаво да се обличат,независимо от повода,я са си забравили ципа отворен, я се появяват на публични места с потни кръгове /които,естествено не са забелязали от много мечтане/,а най-често ходят без сутиен,неразбирайки защо трябва да им стиска нещо-който не ги харесва-да не ги гледа.



И аз съм Водолей - 25.01. Много хубава зодия. Наистина обичам да властвам, но не мисля че е по някакъв краен начин. Между другото много зависи асцендента какъв е. Ако е Водолей с асцендент Водолей, тогава това което kartinka пише за прекаленото мечтаене и завеяност може и да е вярно. Но ако асцендента е по земен знак, човека е по-заземен и концентриран съответно. Та недейте обобщава така.
Виж целия пост
# 400
Ми, де да знам,все искам да не съм неуравновесена, ама понякога май се улавям, че има нещо такова! За нaчалническите постове съм съгласна, както се казва цитирам:” Роден съм за шеф, само дето никой друг, освен мен не го знае!” Обаче, за точността  Naughty, винаги цепя секундата и много мразя някой да закъснява,е ако има причина – да, но някои имам чувството, че си го правят за спорта.

Art0fRali thumbsup
Виж целия пост
# 401
запис,че сега нямам много време.Прехвърлих набързичко и ми направи впечатление,че много Водолейки сме си избрали мъже Овни.... gydi
Виж целия пост
# 402
И аз съм при вас - Водолей до мозъка на костите си! Малко съм на границата, родена съм на 22.01, но това не е дало някакво отражение. Своенравна и първосигнална съм. Не съм съгласна с това за закъсненията - винаги предпочитам да съм 10-тина минути по-рано, отколкото по-късно. Смятам, че най-добре се разбирам с Девите. Ще се радвам да бъда приета и да си нищим тука с вас характеропатиите.  Wink и безценните качества, които е ясно, че притежаваме.
Виж целия пост
# 403
И аз съм при вас - Водолей до мозъка на костите си! Малко съм на границата, родена съм на 22.01, но това не е дало някакво отражение. Своенравна и първосигнална съм. Не съм съгласна с това за закъсненията - винаги предпочитам да съм 10-тина минути по-рано, отколкото по-късно. Смятам, че най-добре се разбирам с Девите. Ще се радвам да бъда приета и да си нищим тука с вас характеропатиите.  Wink и безценните качества, които е ясно, че притежаваме.
Ти по-скоро си взела малко и от Козирога, защото те държат на точността, а и разбирателството с Дева го доказва. На мен пък повечето Деви са ми странни и избягвам да общувам с тях. Ама нали знаеш, че зависи и от асцендента  smile3534
Де да знам, не ми е кеф да отида по-рано, но не обичам и да ги карам да ме чакат. По-скоро отивам с 3-5мин закъснение за респект  Laughing
Виж целия пост
# 404
Полезна информация, Art0fRali! Иначе откъде да разбера, че Козирозите са ме придърпали леекинко към тях. Иначе инати при мене бол, ама колкото бързо паля, толкова бързо и изгасвам и после се чудя за какъв дявол ми е било.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия