Жената Водолей

  • 72 496
  • 707
# 495
Абе, "Жената лъв" има вече 36 тема, Овен - 18............
Толкоз сме отнесени, че и до тема 2 скоро няма да стигнем  Laughing
Виж целия пост
# 496
No kiddin'! Година и половина - 34 страници.
Виж целия пост
# 497
..друго за Водолея няма,само завиждане и отмъстителност Sunglasses--кой до коя страница е,ние до коя сме Mr. Green
Виж целия пост
# 498
 Mr. Green......и тука има нещо вярно.....
Виж целия пост
# 499
отмъстителност до край, обаче пък забравяме щото сме отнесени ...  Laughing
Виж целия пост
# 500
Вярно е, че сме отнесени, а освен това сме добри слушатели и не обичаме да занимаваме хората със себе си, за разлика от овните, например.
Виж целия пост
# 501
 Rolling Eyes..аз не умея да слушам т.е. нищо не помня от това,което ми споделят.Все мисля за друго Mr. Green
Виж целия пост
# 502
Rolling Eyes..аз не умея да слушам т.е. нищо не помня от това,което ми споделят.Все мисля за друго Mr. Green
Това не значи че не си добър слушател  Mr. Green Само кимай с глава  Mr. Green
Виж целия пост
# 503
Последно да кажа - ако питате някой коя зодия е, и той ви каже "- познай?! най-хубавата!", кажете му "лъв" - ще бъдете свидетел как се разтопява от кеф. Защото само тези представители така казват, че го и вярват. Пробвано!

Da Peace, и при мен е изпробвано!
Значи набираме сила, да догоним лъвичките, та даже и да ги задминем?! Joy
Ми, и аз слушах преди много,то не бяха любовни терзания,при приятелки,то не бе чудо,направо си бЕх кошче за душевни отпадъци, и сега слушам,ама нещо ме мързи в последно време,та си пропускам нЕкои работи,съвсем умишлено,пък и не...!
Виж целия пост
# 504
кратьк хороскоп за 2011 г.-  Водолеите ги очаква прекрасна в почти всяко отношение година. Някой от тях ги очаква повишение в работата, което означава много по-добро финансово положение. Ще имат много добри отношения със семейство и приятели. Здравето обаче няма да е в най-доброто състояние.
Виж целия пост
# 505
34стр. и никой не е споменал нищо за Водолей и шопинг?! newsm71 Не ми е нужно да купувам, стига ми и да гледам. Личният ми рекорд е 7ч в музикален магазин с книжарница.

Обмислям внимателно какво да купя, харесвам промоции, но не се поддавам на провокации. Чета старателно етикетите, за да знам всичко за това, което ползвам и щом се прибера у дома ентусиазма ми изчезва и повечето неща отлежават с дни преди да ги прибера по шкафовете. 
Виж целия пост
# 506
Аз каквото харесам купувам Crazy недоглеждам ,но и полoвината дрехи не нося Mr. Green
Виж целия пост
# 507
хе - хе , и аз съм така, и изобщо не обичам да меря... оказва се че просто обличам по-слабите си приятелки, а те пък винаги всичко много харесват  Mr. Green
Има го и момента когато щом харесам нещо , само това ми е в главата докато го гупя, после и аз по шкафовете  Peace
Виж целия пост
# 508
Аз каквото харесам купувам Crazy недоглеждам ,но и полoвината дрехи не нося Mr. Green
И аз така,защото купувам дрехи не за сега, а за след като сваля още 10 кг,ще е супер,после големи  дрехи за ако забременея и ще са суперр и т.н.
Виж целия пост
# 509
Аз каквото харесам купувам Crazy недоглеждам ,но и полoвината дрехи не нося Mr. Green
И аз така,защото купувам дрехи не за сега, а за след като сваля още 10 кг,ще е супер,после големи  дрехи за ако забременея и ще са суперр и т.н.
Ми и аз така, все си мисля,че някога ще отслабна,ама пусто око лакомо,май никога няма да мога и затова трупам ли трупам. Домашните са в чудо вече,гардеробите ще се разпорят, под кревати навсякъде е пълно и половината неща не са носени,па за козметика няма да отварям дума! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия