Жената Водолей

  • 72 495
  • 707
# 540
- " чевръста и проклета"  Mr. Green


Абсолютно е права майка ти!
Родените във втората декада на Водолей (30.01-09.02)  С ръце умеят да правят доста неща, понякога необикновени.
. Чак необикновени незнам, но гледам да изпипвам нещата!
Виж целия пост
# 541
Обичам тълпата...за да се усамотя Thinkingи всичко бързо,яростно и напредничаво Crossing Arms Crossing Arms
Мразя яснотата
Виж целия пост
# 542
Обичам тълпата...за да се усамотя Thinkingи всичко бързо,яростно и напредничаво Crossing Arms Crossing Arms
Мразя яснотата

затова пък обичаш да римуваш и да говориш абстрактно  Peace
Виж целия пост
# 543
мДАААААААААА....
яВно темата пак забегна.....някой да не съзря края и  Whistling Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 544
А правили ли са ви хороскоп? На мен преди три години ми правиха и такива дивотии ми казаха, че не е за вярване.
Виж целия пост
# 545
Не вярвам в хороскопи, но като ми е скучно чета оттук - http://www.sanownik.com/horoscope.php Понякога има съвпадения.
Виж целия пост
# 546
Аз пък вярвам, дори съм силно заинтересувана от астрология. Никога не са ми правили хороскоп,, а много искам.
А на теб нищо ли от това, което ти казаха, не е вярно??
Виж целия пост
# 547
 Shocked Shocked Shocked....на мен всичко ми познаха Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 548
И аз искам хороскоп, кой може да ми направии?
Виж целия пост
# 549
къде сте всички Rolling Eyes....
Виж целия пост
# 550

Аз бях в болница със синчетата - т'ва мъжете са кекава порода. Все някой е болен и току ни приберат в болница  doctor
Виж целия пост
# 551
Важно е ,че вече сте здрави Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 552
Обичам тълпата...за да се усамотя Thinkingи всичко бързо,яростно и напредничаво Crossing Arms Crossing Arms
Мразя яснотата

Мари я, и аз съм като теб. Моят асцендент е Лъв.

Може ли според вас да се спогодят Водолей и Рак? И ако трябва да изберете една зодия, с която най-много не се разбирате - коя е тя?
Виж целия пост
# 553
 newsm78...ми Рака е често наранен от острия език на Водолея и напредничавата му същност...За Рака миналото е от гОлямо значение Thinking...и много драматизират....Моята Рак-ва връзка бе изпълнена с постояни обяснения ,защо..къде...с кой..и опити за ограничение на свободата ми Naughty

...най-добре се разбирам с Водолей Mr. Green
Виж целия пост
# 554


Може ли според вас да се спогодят Водолей и Рак? И ако трябва да изберете една зодия, с която най-много не се разбирате - коя е тя?

Най-успешната ми връзка е с Рак - продължава вече близо 15 години  Peace. Дали сме си пълна свобода и може би, затова не можем един без друг и всичко в отношенията ни е перфектно  Heart Eyes. Е, малко трудно го убедих да живеем отделно от майка му, но успях  newsm44. Вярно, че живеят с някаква носталгия по миналото, но на мен това не ми пречи, достатъчно съм ангажирана с планове за бъдещето  Mr. Green.

Не се разбирам с Лъвове - постянното им себеизтъкване ме влудява, толкова по-интересни неща има  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия