бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 149 794
  • 1 614
# 495
slavena не е на Чико, но може би ще ти свърши работа http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_127&products_id=1114
Виж целия пост
# 496
Dendy
въпрос на пари ли ти е избора или търсиш най доброто


Durango разбира се, че парите са от значение, за кого не са  Wink
По горе писах, че искам да е в ценовият диапазон 500-600лв, да не е боклучава марка, не държа на кош за новородено, но седалката трябва да е удобна, широка, мека и закътана с пълно легнало положение, цяла регулираща се дръжка, лека, маневрена. Та това до тук  Wink
Почвам да си мисля, че Чикото няма да ми е толкова удобна за малкото бебче, трябва да погледна тази http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-jane-products_id-11861.html
Виж целия пост
# 497
Dendy   тази последната е супер според мен.Какво повече искаш за тази цена newsm78Гракото ако си го купиш от чужбината ще е евтино,но иначе не,пък и според мен не си струва 600-700 лв каквито видях някъде Shocked
Иначе за коша и столчето за кола,за които ти е обяснявала продавачката не го схванах много.Аз бях с Orbit Travel System http://leberpr.blogs.com/lovepr/images/2008/02/19/plane_and_stroller.jpg и мъжа ми беше купил всичките и принадлежности като столчета за кола и т.н.Но за начало аз просто отделях кошчето от количката и го слагах в колата,както е на тази снимка http://leberpr.blogs.com/photos/orbit_travel_shotts/o_plane.jpg обаче нямаше и никакво значение дали ще прикрепя  предназначеното иначе за кола столче към количката,както е тук http://leberpr.blogs.com/lovepr/images/2008/08/01/orbit_3.jpg
Успех в избора Wink
Виж целия пост
# 498
Dendy
един много умен и знаещ човек от този бранш ми обесняваше коя марка в кой сегмент се позиционира
1. Bugaboo
2. Jane, Bebe Confort, Stoke
3. Maxi-Cosi, Mutsy, Casual, MacLaren
4. Всички италянски марки - Chicco, Giordani, Cam, Neo Nato, Peg Perego (Последното може да е и в 3), Graco,
5. Ниските марки на големите марки - Nurse на Jane, Hauck и варияциите му, марките на на различните вериги (Mother Care, Premaman)
6. Разни локални марки
Това е на базата на ОБОРОТ т.е. Bugaboo е доста скъпа и продавана количка, разбира се Hauck примерно продават доста повече бройки но са си евтини китаизми.
Като гледам ти си в клас 4 Simple Smile така че скачането в клас 2 с този Jane си е далаверка Simple Smile

Cheryl в момента цените на Graco в BG и в чужбина са изравнени (+– 20 лв.)
Виж целия пост
# 499
Durango тъй ли newsm78мерси за информацията WinkПОнеже помня цените преди време примерно в Америка Гракото беше $120-$130,а тук същото към 550-600.Явно нещата бързо се променят...
Иначе за Bugaboo съм с две ръце,обожавам ги,на  нас втората количка ни е  Bugaboo Bee http://2.bp.blogspot.com/_STL3ku6Ae2k/R9NEBwblDNI/AAAAAAAADRo/LW … uQM/s320/7846.jpg ,иначе Cameleon повече ми допада.Пчелата я взех за тук уж да не мъкна другата количка от Франция,ама сега и двете са при мен Blush
Виж целия пост
# 500
Cheryl изравниха се с европейските, не с USA,
Още никой май не се е изравнил с USA
Макар че ако сметнем доставката от USA до тук, може и дтака да се каже
Виж целия пост
# 501
Cheryl, ще споделиш ли впечатления от двата модела на Bugaboo? Praynig
Cameleon, дали ще се събере в малък багажник?
Оказа се, че ще се местим в по-далечен квартал и ще използвам малка кола, и затова вече критериите ми са други.
Bugaboo Bee много ми харесва, особено приятни цветове има. Но дали става за новородено, и доколко е комфортна?

Много благодаря предварително! Hug
Виж целия пост
# 502
Ронка от Cameleon лични наблюдения нямам,но много от приятелките ми я използват.Тя има кош за новородено и един друг,който всъщност пак си става за новородено(или поне така го използват),но е открит.Има 3 позиции на гръбчето,мисля,че седнало,наклонено и легнало бяха.Може детето да е към теб или да гледа напред.Колелата в зависимост от терена можеш да избираш кои да са предни и кои задни.Тя обаче  е най-тежка от трите - Frog e 8.62kg,Bee - само 7,7kg,a Cameleon - 9,28kg(това го взех от техния сайт,че не бях много сигурна).
За Bee - пише,че е предназначена от новородено нататък,въпреки,че аз я купих по-късно.Тя е най-компактна от трите,може би това и е една от главните концепции всъщност,легнало положение(150 градуса,от сайта им),има 4 позиции на гръбчето,пак има възможност детето да е към теб или да гледа напред
Ти решаваш,но според мен  е по-добре да си вземеш Пчелата,първо,по-евтина е,второ че е по-лека,заема по-малко място,и това с позициите на гръбчето зa мен са много важни.Ако имах новородено обаче,бих предпочела Cameleon Peace
Виж целия пост
# 503
Ние вчера купихме Хамелеона, е няма такава количка Heart Eyes!
Дъщеря ми цял час я разхожда вкъщи и непрекъснато ме пита дали вече няма да се ражда бебето, че да го бута Grinning
Дано да съм доволна и като я заползваме след месец, празна върви страшно леко!

slavena не е на Чико, но може би ще ти свърши работа http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_127&products_id=1114
Мерси, поръчах!
Виж целия пост
# 504
slavena честита ви придобивка,няма да съжалявате WinkА за малката можете да купите една приставка,че и тя да се вози Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 505
slavena честита ви придобивка,няма да съжалявате WinkА за малката можете да купите една приставка,че и тя да се вози Laughing Heart Eyes
Мерси!
Аз борда го поръчах като капарирах количката, но вчера се отказахме, дъщеря ми каза, че не е бебе и само ще бута количката, няма да се вози Mr. Green Ще поживеем, ще видим Grinning! Имат налични, така че ако има зор ще взема.
Виж целия пост
# 506
slavena, ще дадеш едно кръгче след месец, а  Wink
Честита придобивка, с кеф да си я бутате!   Heart Eyes

Малко нисък ми идва коша на Bugaboo, иначе наистина е страхотна! Очаквам Славена като я повози с пълнеж да даде инфо как е  Grinning


Виж целия пост
# 507

Малко нисък ми идва коша на Bugaboo, иначе наистина е страхотна! Очаквам Славена като я повози с пълнеж да даде инфо как е  Grinning



Tове е нещото, което и на мен не ми харесва на Cameleon-а. Но пък се ползва сравнително малко. Коша след това си е нормален.

Пчелата наистина е много сладка и компактна...ще му мисля имам още време. А не е ли съвместима с някакъв кош или пък стол за кола? Бебето ми живот и здраве ще се появи началото на октомври, но колкото и да е мек климата тук си има студени дни и ми се иска да е ако не с кош за новородено, то поне да е закътано в кошче за кола, чувал или порт бебе. Малее, много объркано го написах, но и аз се замотах с тези колички. Crazy

Славена, след месец ще чакаме отзиви за количката! Peace Честита да ви е!

Cheril, много благодаря за отговора.
А би ли споделила дали вози меко пчелата, и широка ли е?
Виж целия пост
# 508
Ронка, за пчелата има Bugaboo Bee Newborn Baby Cocoon
Виж целия пост
# 509
Ронка знам за климата в Тулуза,била съм там,макар и за 3 месеца WinkИ Cameleon и Bee са съвместими с други кошове.Една фр имаше столче на Грако,което прикрепваше към рамката на Cameleon и нямаше проблем.
Пчелата според мен си е супер,откъм возене и всичко.Но все пак бях чувала,че Cameleon-а бил по-добър в това отношение,може би заради по-големите колела newsm78.Моята дъщеря две ще чукне скоро,но в количката има място за една кукла Дора Изследователя,две книги с твърди корици,често си носи и един плюшен и голям бял тюлен,който ползва за възглавница и сама се вози Crazyтъй че отговора е да,по принцип ако нямаше нищо друго освен нея в количката,щеше да и е широко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия