бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 149 868
  • 1 614
# 1 155
siisko Wink определено си сгъвала нещо друго но не и XV Simple Smile)).

Защото XV влиза в багажника на тойота аиго,мини купър,опел корса,форд фиеста,бмв 1 и доста подобни.
Поздрави !!!
А колкото до Nisan X-treil багажното му отделение е по малко от това на повечето комбита.
Виж целия пост
# 1 156
 Laughing Laughing Laughing не точно xv съм сгъвала и както казах - това е моето лично мнение и имам право да го изкажа, в сравнение със сгъната Quinny, CasualPlay и ABC,тази количка е 2 пъти по голяма ....... Това е форум, в който изказваме мнение и моето мнение е това, не пиша - за да споря с някой, а за да искам мнение и ако мога да дам, за мен е важно количката да е компактна в сгънато положение и тъй като тази не е - го споделям...

 


 Хубав ден   bouquet

  
Виж целия пост
# 1 157
Аз имам Peg Perego Uno и съм доволна,но и си имам забележки към нея.Едното нещо ,което ме дразни е ,че има само три положения на гръбчето ,а щеше да е перфектна ако беше с четири.Въртящата дръжка не е проблем ако говорим за здравина,аз я ползвам две години тая количка и не е мръднала,единственото ,което е леко дразнещо е ,че като се обърне дръжката към малките колела,те трябва да се застопорят за да е маневрена иначе поне за мен е  Sick.Но пък така като е обърната дръжката към малките колела и са застопорени е като танк през снега и преспите.Сега обаче фаворити ми са Mutsy 4Rider и Bagaboo Cameleon количките,само дето и двете са двойно по-скъпи от Уното.
Виж целия пост
# 1 158
Laughing Laughing Laughing не точно xv съм сгъвала и както казах - това е моето лично мнение и имам право да го изкажа, в сравнение със сгъната Quinny, CasualPlay и ABC,тази количка е 2 пъти по голяма ....... Това е форум, в който изказваме мнение и моето мнение е това, не пиша - за да споря с някой, а за да искам мнение и ако мога да дам, за мен е важно количката да е компактна в сгънато положение и тъй като тази не е - го споделям...

 
Когато ни убедиш в правотата си тогава бих уважил твоето мнение Simple Smile). А иначе скоро ще има снимки така че ще видим плей С4 или XV  или Куини.Кое е колко е голямо.
Само знам че задната част на куинито е доста подобна на X-lander XV та дори гумите са и еднакви Simple Smile)))))))))))))
Иначе XV има и багажник които при куинито липсва!
Виж целия пост
# 1 159
  love001
Виж целия пост
# 1 160
Момичета, имам нужда от съвет! След дълго четене, зяпане по сайтове, мислене и премисляне спрях избора си на количка Пег Перего Уно. Обаче съм в дилема! Тук (в чужбинско) се предлага моделът от 2008 година за 400 лв, 9 кг и с ръчна спирачка... и моделът за 2009 година за 800 лв, 11 кг и "крачна" спирачка... Естествено ръцете ме сърбят за по-евтината, която на всичкото отгоре е и по-лека... Ама се чудя тая ръчна спирачка като са я махнали при новия модел, да не би нещо да е недостатък   Thinking Някакви предположения newsm78
Виж целия пост
# 1 161
Имам нужда от съвет Praynig, двоумя се кой избор ще е по-добър.Brevi ovo 3in1 omologato или Jane Slalom Pro
Ако е втората,може ли да се ползва Matrix cup(info.180·градуса) за новородено вместо Capazo pro? newsm78

Изискванията за количка: да е с цяла дръжка,да е комбинирана,да е с по-големи гуми
Условията в които ще се ползва: Равен терен,топъл климат без зима,много широк асансьор,широк багажник
на колата.

Само да добавя,че на пръв поглед ми допада и Chicco trio S3 Embarassed
Ще следя за вашите коментари
Виж целия пост
# 1 162
Да може, това му е идеята на matrix cup-a
по добре Slalom Pro-то, особено на тази цена
Виж целия пост
# 1 163
На мен Матрикс-а ми идва супер тежък Confused Огромен за кошница, тесен за кош. Зор ми е да го вдигам дори празен. Снаха ми имаше Хане Карера. Пробва Матрикс (имаше, ама го продаде) и си взе нормалната кошница. Макар че Карерата е с напълно легнало. Чела съм, че и Слалом ползват за новородено с леко изравняване, като слагат бебо само на облегалката. Мисля, че няма да е неудачно Peace
А и не си представям бебе, по-голямо от 3 мес, да рита свободно или пък да е завито вътре. Иначе покривалото е супер.
Виж целия пост
# 1 164
Здравейте вече изучили се висшисти Grinning
Аз след като изчетох темата, и ходих да попипам разни модели на живо се реших да капарирам Хането с Матрикса, тъй като бебето ще е зимно и едва ли ще се разхождаме повече от 30-60минути максимум в студа, та едва ли ще ни е толкоз тесен коша, а след третия, четвърти месец като се запролети - само летния вариант - почти легнал е.
Ще одобрите ли newsm78
Виж целия пост
# 1 165
Разрешавам !!! Свободно
 Joy
Виж целия пост
# 1 166
Е туй одобрение чаках Mr. Green Бре, прозвуча малко като една рекламка с чалгаджийски елемент. Иначе сериозно, мерси.
Виж целия пост
# 1 167
Някой да има впечатления от тази количка- Phil&Teds , може да се ползва от новородено до 4 години Grinning (25 кг) ?
Виж целия пост
# 1 168
е и
ако можеше да се ползва до 70 години, щеше ли да я ползваш до 70 години
 Joy
Виж целия пост
# 1 169
е и
ако можеше да се ползва до 70 години, щеше ли да я ползваш до 70 години
 Joy
Joy едва ли, но поне до 2 години  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия