бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 149 830
  • 1 614
# 1 170
ами повечето ги дават до 3
а тази е до 4 защото е предвидена за 2 деца евентуално
Виж целия пост
# 1 171
Аз имам двойния вариант и е единствената количка, която все още успявам да бутам с една ръка, а дребните общо са към 25-26 кг. - страшно маневрена е и лесна за управление, щом и каката все още я бута. Между другото каката понякога като се умори я возя, събира се без проблем, а е почти на 6. За нашите улици и за скитащи по цял ден мами, като е мен е добър избор  Peace

А количката по принцип я дават до 5 г., но си зависи от детето все пак. 25 кг са за предната седалка, а за втората са 16, ако не се лъжа
Виж целия пост
# 1 172


А количката по принцип я дават до 5 г., но си зависи от детето все пак. 25 кг са за предната седалка, а за втората са 16, ако не се лъжа

Страхотна количка. Преди си мислех, че не си струва да се взима само за едно дете, но след като я ползвах се убедих, че е супер. Чак ме е яд, че я продадох.
Виж целия пост
# 1 173


А количката по принцип я дават до 5 г., но си зависи от детето все пак. 25 кг са за предната седалка, а за втората са 16, ако не се лъжа

Страхотна количка. Преди си мислех, че не си струва да се взима само за едно дете, но след като я ползвах се убедих, че е супер. Чак ме е яд, че я продадох.
A някоя ползвала ли я е за новородено- защото като гледам не е супер подходяща- като падне гръбчето и остава една голяма дупка отзад на гърба (ако успях да го обясня Wink )?
Виж целия пост
# 1 174

Страхотна количка. Преди си мислех, че не си струва да се взима само за едно дете, но след като я ползвах се убедих, че е супер. Чак ме е яд, че я продадох.

А аз се убедих, че е супер чак след като си купих още две колички  Confused

Girl from Ipanema, аз я ползвам от новородени, през найлончето си гледаш бебето, няма дупка  Simple Smile
http://media.snimka.bg/2708/011670518.jpg
http://media.snimka.bg/2708/011670519.jpg

Виж целия пост
# 1 175

Страхотна количка. Преди си мислех, че не си струва да се взима само за едно дете, но след като я ползвах се убедих, че е супер. Чак ме е яд, че я продадох.

А аз се убедих, че е супер чак след като си купих още две колички  Confused

Girl from Ipanema, аз я ползвам от новородени, през найлончето си гледаш бебето, няма дупка  Simple Smile
http://media.snimka.bg/2708/011670518.jpg
http://media.snimka.bg/2708/011670519.jpg



Мерси tanini   bouquet- аз  гледах в youtube демострацията и от там останах с погрешно впечатление. Но задължително ще отида и в магазин да погледна
Виж целия пост
# 1 176
Аз я гледах на живо - за лятно бебе е супер, но за зимно, не е достатъчно закътана, така да се изразя. Иначе е безспорно много готина.
Виж целия пост
# 1 177
Аз я гледах на живо - за лятно бебе е супер, но за зимно, не е достатъчно закътана, така да се изразя. Иначе е безспорно много готина.
за съжаление това са и моите опасения Thinking
Виж целия пост
# 1 178
Не се притеснявайте, екстра си е за зимата, моите са родени края на септември, излизали сме цяла зима - не знам доколко се вижда на снимките, но отстрани бебето е изцяло закрито - от главата до крачетата, въздух влиза само отпред; зимата са били с тези чувалчета, които се виждат на снимката, а те изобщо не са дебели, дори по-скоро са тънки, отдолу с космонавт и тънко одеалце, дебела завивка само в студовете, защото иначе се потяха  Peace

Виж целия пост
# 1 179
Ето че и аз опрях до тук! Ще се радвам да чуя мненията и съветите ви. Прочетох каквото можах, но все още не мога да взема категорично решение...
До тук съм решила, че искам количката да е с 1 кош - комбиниран, да се върти и в двете посоки и да не е триколка. Искам 1 кош, за да има пълно легнало положение и в летния си вариант.

Maxi Cosi Mura с порт бебе, а не кош за новородено
Inglesina Otutto
Chicco for me stroller
Peg Perego Skate но цената й за пълния комплект малко ме разубеждава.

Харесва ми също Loola на Bebe Comfort, но не мога да намеря все още магазин в Русе, който да ги предлага.
Виж целия пост
# 1 180
мурата върти ли се коша???
от 4-те...бихи избрала една от първите две....
Виж целия пост
# 1 181
Аз бих взела Инглезината или Чико,както и Лола,за която питаше в другата тема.
Виж целия пост
# 1 182
Не бих препоръчала Chiccо, в началото и аз ги бях харесала като вариант, но като ги гледам сега в градниката, май не си струват парите.
Виж целия пост
# 1 183
мурата върти ли се коша???
от 4-те...бихи избрала една от първите две....

Продавачката в магазина ми каза, че се върти! Дали не се е объркала?!  newsm78
Виж целия пост
# 1 184
Не бих препоръчала Chiccо, в началото и аз ги бях харесала като вариант, но като ги гледам сега в градниката, май не си струват парите.
Аз си взех Чико,както и сестра ми.Ще кажа отзиви като дойде време.Сестра ми засега е доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия