бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 149 796
  • 1 614
# 1 215
много ви благодаря за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 1 216
помагайте къде продават Нурс-а ама тази зелената,4е в симонови и касида я имат само в синьо
Виж целия пост
# 1 217
а бейби планет?
http://www.babyplanetbg.com/index.php?m=320&category=126& … Futura&lang=1 нали това е магазина на вносителите.
Виж целия пост
# 1 218
както винаги   bouquet
Виж целия пост
# 1 219
дано имат...но и там ако няма, може би няма внос....
Виж целия пост
# 1 220
май не мже да се поръчва по нета от сайта а  newsm78
Виж целия пост
# 1 221
не знам...обади им се утре по телефона...може и да ти пратят, не съм запозната....
Виж целия пост
# 1 222
kikoikris модела, който търсиш прилича на този на чиполино - http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=496_499&products_id=29101
струва ми се, че няма да има разлика в качеството, така че ако не държиш на шарените цветове си вземи тази на чиполино, доста по-евтина е..........естествено не искам да налагам мненито си, просто си помислих, че това е чиполино и първо се учудих, че е джейн и второ на цената........
Виж целия пост
# 1 223
Не че нещо, ама разлика в качеството между Джейнито и Чиполино има Wink
Виж целия пост
# 1 224
Не че нещо,ама разликата в качеството точно на тези два модела не е голяма.
Виж,разликата в цената е друго нещо Peace
Виж целия пост
# 1 225
Nurse май не се оказаха особенно сполучливи и престанаха да ги внасят като че ли
не съм сигурен в това което пиша, агенцията е ЕЖНП
то този модел освен chipolino omnia се подвизава и като Бритакс не знам си кой, Бертони не знам си кое, маи и още 2-3 марки
Виж целия пост
# 1 226
Те Чиполино и Бертони май нещо все имитират или така ми се струва?
А напоследък и едни цени набримчили?Кога бяха по 150-300лева,сега имат и над 500 лева модели.
Виж целия пост
# 1 227
Да ,определено този модел е много имитиран като започнеш Зиа,Моон,Чиполино,Бертони,Нурс май има и още някоя друга марка  Mr. Green
Аз вече се обърках и с избора за лятна количка  Crazy всеки ден харесвам по нещо ново  Crazy,сега се спрях на модел на Мамас и Папас  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 228
И аз вече започнах да се оглеждам за лятна количка въпреки, че мисля да купя такава чак пролетта. Хем ми се иска някое малко бъги от рода на Зап-а, хем пък ми се ще да има поне още едно положение на гръбчето.
Виж целия пост
# 1 229
Не че нещо,ама разликата в качеството точно на тези два модела не е голяма.
Виж,разликата в цената е друго нещо Peace

И все пак е в полза на Джейнито Wink
Аз съм с Джейни, не точно този модел и виждам предимствата му пред Чиполино  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия