Геният на мама и на татко-ПЪРВОКЛАСНИЧЕТО сладко :-)

  • 19 825
  • 313
# 165

Хапя ти какъв текст искаш? Нещо поетично?
Според мен една хубава картинка + информация за провеждането на срещата.

Ти пък поетично, все пак сме завършили Техникум по електротехника Laughing Не знам какво се пише на такива покани, не помня и къде е моята от 5 годишнината.

Здравейте момичета, като споменахте зъболекар, се чудя - водите ли децата на профелактични прегледи?
Наложи се да водя Роси, за да и извадят млечните зъби, защото постоянните вече бяха пробили зад тях. И така през няколко месеца, защото само 1 зъб падна сам. Зъболекарката откри проблем на 2 постоянни зъбчета и сега ще и прави пломби.
Виж целия пост
# 166
Галя ходи на зъболекар редовно. И всеки път правят по нещо. Има ужасни зъби.

Пробутвах Пипи няколко пъти, но не я хваща. Чете първа страница и я захвърля. Тъпия Карлсон съвсем няма да го ще.
Виж целия пост
# 167
Габи я водя най-редовно,,,покрай брат си и тя намазва преглед.
със сигурност ще слага шини,,само чакаме предното зъбче  и шестите да порастнат.


а за книгите--незнам и аз какво ще правиме---те щом пипи не искат и Карлсон,,с Ние ,врабчетата какво ще правим
Виж целия пост
# 168
За задължителните книги аз мисля че децата ще ги прочетат, когато разберат, че това трябва да се направи от всички в класа. Един вид ще има състезание между тях, както сега кой ще има повече "отлично" в тетрадката.  Peace
Виж целия пост
# 169
За зъби не ми се говори. Голям зор е ходенето на зъболекар(метнала се е на майка си). Има 2-3 правени кътника, а предните са много зле, но ги чакаме да се сменят. Предните, горни нещо много големшки излезнаха, та ще видим дали и тя няма да е за шини. Ще видим, като се сменят и другите и как ще се наместят. А такива хубави зъбки имаше.....подредени, бели....

За книгите още си спомням в у-ще, че ми беше супер досадно да чета по задължение. Дано Танти не е като мен в това отношение.
Виж целия пост
# 170
и аз се надявам --да се мотивира от другите деца в класа
Батко й това нещо не го мотивира . Mr. Green даже в неговия клас имаше едно дете ,дето казало--ама що ще четеме--ще си вземеме филма от видеотеката и готово Laughing Laughing
Виж целия пост
# 171
Отличното изобщо не ни е стимул. Само му е криво, когато го няма. Показа ми самостоятелната по математика, с "Браво!", защото е поправял и на едно място не му е четливо, а за другото ....

Здравейте, дами!

Вчера гледах тетрадката на Танти по математика-учат ги да смятат едно под друго. Имали са самостоятелна работа по БЕЛ-да преценяват къде са звучни и къде беззвучни съгласни. Има отличен, заедно с още две деца(единия господин е на jd)  bowuu Интересно ми стана, защото в къщи, като си пише, прави тъпи грешки и пише грозно, а там се старае и се справя добре. Значи можело, ама.....


Добре прочетох тук за това и поисках да го видя снощи. Нула внимание. На въпроса "много деца ли се справиха отлично?" отговори "Ъъъъъ, май не бяха чак толкова много". Дръпнах една тирада за ползата от упражненията и връзката с показаните резултати, съпроводена с потупване по рамото и обещания за почивните дни .... а ефекта беше "това означава ли, че може да си поиграя сега на компютъра?" Crazy

На зъболекар ходим редовно, че на едни и същи зъбчета са правени вече по 3 пломби заради предната некадърна такава.  #2gunfire
Виж целия пост
# 172

Здравейте, дами!

Вчера гледах тетрадката на Танти по математика-учат ги да смятат едно под друго. Имали са самостоятелна работа по БЕЛ-да преценяват къде са звучни и къде беззвучни съгласни. Има отличен, заедно с още две деца(единия господин е на jd)  bowuu Интересно ми стана, защото в къщи, като си пише, прави тъпи грешки и пише грозно, а там се старае и се справя добре. Значи можело, ама.....


Добре прочетох тук за това и поисках да го видя снощи.

Ами то нали трябва да се разпише от родителя  newsm78 Констанца поне все ме тормози с тези подписи.
Има и друга хвалба, за която сигурно не знаеш(Банкова от занималнята вчера го е казала). Нашият клас бил с най-добри резултати в Б-я в състезанието по математика.....Време за реклама  Mr. Green
Виж целия пост
# 173
 Дарина ,слава богу има зъбите на баща си-здрави. Peace
 Детето се справя добре,но и аз не съм от тези дето държат във всичко да е първа и да я тормозя.
 На мнение съм,че всичко трябва да е умерено.Важното е,че детето ми е спокойно,уверено и общително,и ходи на чуилище с желание.Поздравяваме я,когато се справя и окуражаваме ,когато греши.
 А за смятането едно под друга,с баща и от няколко седмици смятат така,при това той и ги пише с огромни цифри-учудващо добре ги решава.
Виж целия пост
# 174
Браво на децата!
Състезанието "Аз и буквите" е следващото, през март.

Петьо често забравя да ми даде за подпис ту едно, ту друго нещо. Сяда да се упражнява през почивните дни най-вече. Ужасно е разсеян. Иначе, ходи с удоволствие на училище, но изпитвам подозрение, че е заради часовете за игра, след написване на домашните Crazy
Виж целия пост
# 175

Има и друга хвалба, за която сигурно не знаеш(Банкова от занималнята вчера го е казала). Нашият клас бил с най-добри резултати в Б-я в състезанието по математика.....Време за реклама  Mr. Green[/b]


  Mr. Green A oт нашия клас нито едно не се е явило на това състезание.
Виж целия пост
# 176

Има и друга хвалба, за която сигурно не знаеш(Банкова от занималнята вчера го е казала). Нашият клас бил с най-добри резултати в Б-я в състезанието по математика.....Време за реклама  Mr. Green[/b]


  Mr. Green A oт нашия клас нито едно не се е явило на това състезание.

Карай да върви  Grinning То и Констанца, ако не беше проявила желание, нямаше да я бутам на сила, я.
Виж целия пост
# 177
 Питах я дали иска,на нея и беше все едно. Wink
 Аз реших да не я водя...,може и да не съм била права,знам ли. newsm78
Виж целия пост
# 178

Има и друга хвалба, за която сигурно не знаеш(Банкова от занималнята вчера го е казала). Нашият клас бил с най-добри резултати в Б-я в състезанието по математика.....Време за реклама  Mr. Green[/b]


  Mr. Green A oт нашия клас нито едно не се е явило на това състезание.

И от нашия също. Аз от вас научих,че изобщо имало такова състезание.newsm78

Виж целия пост
# 179
И ние не участвахме ,за което съжалихме .Но на другото ще участва  Peace
А за зъболекаря да споделя и на нас ни растат новите без да падат старите и е голям къшмер.Постоянно я дебна да не избие някои зъб,който несъм забелязала,където не му е мястото
Какво става с тези деца незнам newsm78
А за здравина са здрави поне засега ще видим за в бъдеще !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия