Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на майките от Бургас за общинската детска млечна кухня?
Какви са основните проблеми с общинската детска млечна кухня в Бургас?
Къде в Бургас мога да намеря частна детска кухня?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на майките от Бургас за общинската детска млечна кухня?
Мненията на майките от Бургас за общинската детска млечна кухня са смесени. Някои оценяват разнообразието от ястия, удобството при готвене и безплатното предлагане на храна за близнаци. Други обаче изразяват недоволство от липсата на разнообразие, качеството на храната и хигиената на бурканчетата. Освен това има критики относно ограничените възможности за избор и съдържанието на храната, като някои майки биха искали по-добра информация за съставките в ястията.
-
Какви са основните проблеми с общинската детска млечна кухня в Бургас?
Основните проблеми с общинската детска млечна кухня в Бургас включват липса на разнообразие в менюто, предимно базирано на пилешко месо, недостатъчна информация за съдържанието на ястията, проблеми с хигиената на бурканчетата и ограничения при избора на ястия. Някои майки също изразяват недоволство от ограниченията в избора и съдържанието на храната.
-
Къде в Бургас мога да намеря частна детска кухня?
-
Какви са възможностите за записване на дете в общинската детска кухня в Бургас?
-
Как се заверяват купоните за детската млечна кухня?
Никоя мама не писа,но аз все пак използвах тази кухня десетина дни.Определено не останах много доволна,но.......така или инак не намерих по-приемлив вариант.И така: храната е на доста големи парчета (включително и месото) и моето дете ,което е на година и осем месеца трудно я сдъвкваше.В последствие отказа изобщо да я яде.Кухнята няма меню за неделя,та за това поръчах в събота две менюта,както ми предложиха от кухнята,като ме увериха че няма да се развали ако е в хладилник........в неделя изхвърлих цялото меню,защото беше вкиснало.Храната идва и малко късно,имаше дни идваше към 14.00 часа,но по принцип доставчика твърди че пристига до 12.30.
иначе не знам с какво ще го храня?!