Вече четири ЯНУАРСКИ мъничета очакват братчета, или сестричета

  • 11 795
  • 290
# 255
Честити ви празници на всички! txtloves newsm24 hug

Днес направихме и прощъпулник на Маги.За питката няма да казвам ,че беше голяма излагация от мен Weary
добре че никой не каз а нищо че щях да откача.Маги взе ролетката,ще става майстор като баща си smile3555
Виж целия пост
# 256
Голяма работа питката - я какво ти е хубаво малкото майсторче пу-пу-пу.

Албена, все се каня да те поздравя за страхотната снимка за февруарския колаж и все забравям.
И двамата с мъжа ми я гледахме и цъкахме - добре фокусирана, чудесна светлина, а за обекта нямам думи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 257
Момичета, влизам само за да питам спешно: Давайте идеи как да се справяме със зачервеното дупе. То вече не е зачервено, а на места е на пъпчици, на други е като охлузено. Явно много го боли детето, защото като усети, че ще сменяме памперс и започва да се дере и да се опитва да избяга. А като я забърсвам (старая се да е мнооого внимателно) се извива и притреперва  Cry
Мазах я с онзи правения крем, помогна временно, сега пак е много зле положението. Педи ни беше изписвала друг правен крем - цинков, но от него не видях подобрение. Сега мажа с домашен зехтин и уж е по-добре, но не е достатъчно. По Коледа майка ми беше я мазала с Флуцинар (кортикостероид) без да ми каже, а като се прибрахме в Бг ми каза - добре, че беше далече та не можех да  fight . В интерес на истината тогава помогна, но знам, че не трябва да се маже особено под памперса....
Давайте идеи  Praynig
Виж целия пост
# 258
irchick - На Стефан му беше така през седмицата, охлузено, като раничка и див рев при смяна на всеки памперс. Точно с този, правеният крем мазах, една седмица мина, докато се оправи. Сега го редувам с Бебино, от който също съм много доволна  Peace Дано му се оправи бързо  Hug
Зимна - честита количка, страхотна е, със здраве да си я ползвате  Hug

Ние днес сме на чрд на брата на мъжа ми, ако можем, след това ще минем да ви видим и на общото рд  Hug
Виж целия пост
# 259
Момичета, влизам само за да питам спешно: Давайте идеи как да се справяме със зачервеното дупе. То вече не е зачервено, а на места е на пъпчици, на други е като охлузено. Явно много го боли детето, защото като усети, че ще сменяме памперс и започва да се дере и да се опитва да избяга. А като я забърсвам (старая се да е мнооого внимателно) се извива и притреперва  Cry
Мазах я с онзи правения крем, помогна временно, сега пак е много зле положението. Педи ни беше изписвала друг правен крем - цинков, но от него не видях подобрение. Сега мажа с домашен зехтин и уж е по-добре, но не е достатъчно. По Коледа майка ми беше я мазала с Флуцинар (кортикостероид) без да ми каже, а като се прибрахме в Бг ми каза - добре, че беше далече та не можех да  fight . В интерес на истината тогава помогна, но знам, че не трябва да се маже особено под памперса....
Давайте идеи  Praynig
Ако имаш смрадлика свари и мажи с памуче след като изтине.
При нас има ефект за много "зачервено" дупе, дори с ранички, когато кремчетата не помагат  Hug
Виж целия пост
# 260
iva_top, когато педи ни изписа правеното цинково кремче ни каза и да я киснем по два пъти на ден в смрадлика - това и правехме... ама нямаше много ефект цялото занимание. Но сега пак ще мажа и ще се постарая да я държа по дълго без памперс, което си е мисия "Ужас" предвид щуреенето по цял ден  Crazy
Отивам да я събличам да се проветрява  Wink Днес у дома ще е "sexy day" - голо бебешко дупе  Crazy
Виж целия пост
# 261
irchick , аз ползвам крема на Бюбхен с цинк. Помага за всякакви обриви. Peace Другото е смрадликата, както вече са ти казали. За нея, обаче, трябва постоянство. Tired

albenapd, браво на твоята мома! Мъжко момиче ще е! Блазе на мъжа и! Hug

Весело празнуване на всички, които ще ходят на общия РД!!! Да не забравите да правите снимки, мацкииииии....И да показвате после  Party
Виж целия пост
# 262
 M_I_A благодаря ти.
Silvipl разбирам те какво ти е и ние с Маги сме неразделни и понякога просто се побърквам,но като си помисля за безграничната любов на малкото слънчице и се успокоявам малко.Мислех на есен да я изпращам на градина но предвид обстоятелствата  с новият член н а семейството ,градината ще се отложи за другата пролет.
Виж целия пост
# 263
Здрасти-здрасти и от мен!
Гадинке, правилно си отбелязала. Въобще не съм във форма, след онези лигавни Laughing! На сутринта се събудих с болно гърло, много отпаднала бях. Вчера пък с една гнусна температура се влачих цял ден (от 37 до 37.9). Днес нямам Т, но ми е смотано...
Мацки, нямам търпение да расказвате за общия Ден Ден!!! Ксения от 10.30 е с татко си в клубче, на рожден ден, нямам търпение и те да се приберат и да расказват Simple Smile
irchick, на Ксюша и помага само на "Крем за бебета с невен против подсичане - Calendula-Babycreme" на Weledа. А откакто го ползваме постоянно - въобще не и се е зачервявало. Обаче вчера нашия свърши, а в трите бургаски аптеки, в които продават продукти на Weleda - този артикул липсва Crossing Arms
tedsan, що не пишеш. Драсни някой ред, така... за успокоение и добро настроение Hug
Виж целия пост
# 264
Иричик - и на Сияна дупето беше такова и нищо не помагаше. Водихме я на кожен лекар и тя реши ,че от това че е боледувала- беше вдигала един ден температура- се били получили някакви гъбички в деб.черво- Не знам как разбра само от едно гледане с лупа , но дано да знае . Изписа ни Имасол за мазане, Дактарин за пиене и Бийогайа- капки за пиене. Каза 10 дни да я мием сутрин и вечер с разтвор с хлебна сода и да даваме тези лекарства. Вече няма нищо на дупето. Не знам дали пак няма да се появят.
Пиша ти всичко това,защото си спомням че и вия бяхте болнички скоро.  Ноже да се е получило същото и ако искаш я заведи и ти на кожен лекар Hug Аз също близо лесец я мазах с какво ли не , ама нямаше резултат. Дори с Елком мазах няколко пъти- избледняваха и после пак избиваха. Embarassed
Виж целия пост
# 265
Иричик-и нашето дупе беше така скоро но се оправи свекървата ми даде един крем по някаква габровска рецепта и съм много доволна мажя 2-3 дни . полсе продължавам да мажя с бочко и се оправя нацяло,и засега ни изчезна този проблем.
Виж целия пост
# 266
На Натали само веднъж и се е зачервявало дупето и го излекувах за един ден с Бейби Тан. Това е български.
Този форум е голяма краста. Благодарение на него всичкото свободно време ми минава пред компютъра. А откакто веднъж влязох в готварския настъпи ужаса. Купих си хлебопекарна. Ами сега взех да правя и торти. Няма отслабване за мен. Това ми е последното произведение. Не съм много доволна, но все някога ще успея  Laughing
Виж целия пост
# 267
Ау, чак толкоз да си скромна не е хубаво.
На мен тази торта ми се вижда невероятна Grinning

Днес само провинциалистките ще сме активни Sunglasses

Чакаме снимки от срещата!
Виж целия пост
# 268
Силви, и на това казваш не си доволна Grinning
Виж целия пост
# 269
Днес само провинциалистките ще сме активни Sunglasses

Аааа, моля, моля....  Тук сме. Mr. Green Аз нали съм най-близо до клуба, до последно ще се мотая, накрая ще закъснея.... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия