Проблем с розацея!?!

  • 386 971
  • 1 028
# 285
На мен трихономацид не ми помага. От тетрациклина съм имала само временно подобрение.
На този етап съм супер доволна от Метроруборила.
Обаче възникна друг проблем. Бузата ми не е с активна розацеа, гладка е, макар и все още зачервена, но ми избиха пъпки по челото, които не се повлияват от Метроруборил-а. Не знам дали не е от една шака с по-стегнат ластик, но не я нося вече почти месец  Tired
Виж целия пост
# 286
Момичета, не мога да намеря рецептата, за това и не съм я пуснала, ще се свържа със жената която ми я сканира тогава ако я пази да ми я прати, защото и на мен ми трябва. Много ме е яд значи всичко хвърлям Sad

pentrade, и какви са тия кремове, малко повече информация, защото така казано, супер са много помагат ама не знам какво има в тях, за съжаление не помага на никого Sad
red shoe, пробвала ли си да се намажеш обилно със здраве, или крем бочко, ама до бяло и да седиш така 2-3 часа. На мен много ми помага, ама и много ми изсушава кожата, затова го смесвам със зехтин и така мацотя цялото лице. Освен това се сетих, че преди се мажех със две капсулки трихомоноцит, ама само прахчето вътре, смесен с една тубичка клотримазол, пак помага за пъпките.
Виж целия пост
# 287
Лекува се, трихомонацид дълго време и 2 крема активно мазане сутрин и вечер. Дори и като отмина пак се мажа профилактично. Но не са козметични а с поръчка при фармацевт. Незная какво съдържат, единият е бал течен, другия много жълт и вероятно има и цинк,остава бяло след намазване. Кожата ми е много светла,суха,започна със себорея,премина в розацея,после и кераттит от розацеята със страшни прогнози за очите. След 5 намазване всичко изчезна,но процесът на пълното изчистване е дълъг,дори сега още ги изполвам,но 10 месеца нямам  вече нямам нищо. Нямам и една пъпка,лицето ми е по-хубаво отпреди. Повече от 10 години се борих по всякакви методи за които съм чувала.

Можеш ли да сканираш и пуснеш рецептата за кремовете тука?
Виж целия пост
# 288
Момичета, намерих рецептата, за който се интересува
http://dox.abv.bg/files/listtree
Виж целия пост
# 289
Момичета, намерих рецептата, за който се интересува
http://dox.abv.bg/files/listtree

Супер.Благодаря.Аз се интересувах.Обаче няма достъп до файла.
Виж целия пост
# 290
Ами на мен в офиса ми е филтрирано всичко, довечера ще го погледна пак  newsm78

вижте сега

http://joya.snimka.bg/friends/stari.455694.26266209
Виж целия пост
# 291
Да споделя моя опит с розацеята, дано помогне на някой. Влачих се цяла година с досадните червени пъпки, октомври месец много се влоши кожата ми, до тогава нямах поставена диагноза розацея, дерматолозите ме лекуваха за алергия. Края на октомври посетих една възрастна дерматоложка, която още като ме видя каза че е розацея, все ми люспички от лицето да ги изследва, за да е сигурна че е розацея-потвърди се от изследването. Предписа ми трихомонацид хапчета, както и някакъв мехлем с трихомонацид, който ми забъркаха в една аптека, само вече измиване с мек неагресивен гел( препоръчвам на авен за мазна чувствителна кожа), витамини и термална вода за облекчаване на сърбежа. Намалих лютото и пикантното, но не напълно  Laughing не мога ад се откажа съвсем Simple Smile Спрях измиващия гел с абразивни частички. Успоредно с това започнах и хомеопатично лечение, два вида хапченца и пак забъркан лосион от една хомеопатична аптека. Не знам от кое точно, но в средата на декември т.е.месец след започване на лечението кожата ми беше видимо по добре. От началото на януари кожата ми беше в много добро състояние, без следа от пъпките на розацеята, които ми бяха основния проблем. Вече си ползвам само крема и лосиона, кожата ми е чиста, гладка, без лющене, без сърбеж, много съм щастлива.
Забравих да спомена че ограничих горещите душове, които преди  обожавах  Embarassed, както и посещенията при козметичката за парна баня и механично почистване на черни точки. Те просто изчезнаха  Hug Успех на всички
Виж целия пост
# 292
Момичета, моля ви споделяйте по-конкретно какво ви е помогнало, от последните постове разбирам че сте се излекували, ама не разбирам как. На мен ми е интересно какви са тия бъркани кремчета, кажете рецептите, или поне съставките, за да може да помогнете на повече хора.  Peace
Виж целия пост
# 293
Мен ме интересува хомеопатията.
Виж целия пост
# 294
За бърканото кремче мога да сканирам рецептата, но ще стане в понеделник, че не е в мен, а струва само 3,50, рецептата за хомеопатичния лосион също не мога да дам, понеже лекаря я продиктува на аптекарката по телефона, но ще ви кажа хапчетата които пих
САНГВИНАРИА КАНАДЕНСИС 9 СН- сутрин и вечер на гладно по 5
ПУЛСАТИЛА 15 СН- на обяд по 5
По една опаковка изпих само Simple Smile
Виж целия пост
# 295
Ето това е ценна информация  Hug Ще очаквам рецептата Simple Smile
Виж целия пост
# 296
milavanila, а кой е лекарят, който те лекува?
Аз съм ходила при прехваления хомеопат Божикова, която ми изписа кортизонов крем, а не хомеопатия  ooooh!


joya, мерси за рецептата. Първото мазило е с Метронидазол, като Метроруборил-а, но сигурно с по-голяма концентрация. Попадала съм на него в интернет, но не знаех, че го има в БГ. Каква му е цената?
Другите не ги разпознавам.
На теб тази комбинация ти помага, така ли?
Виж целия пост
# 297
red shoe, Нищо не е от Бг, аз бях писала и преди, лекарствата са купени от Австрия. Това е проблема, че ги няма тук, иначе бих си направила нов курс 100%, но са скъпи и далеч. Едното което е за малко дни е за хеликобактер, а другото е от рода на тетрациклините, но много по-пречистено и специално за розацеа. Не знам едно по едно колко са, цялата рецепта ми излезе малко над 200 евро преди година и половина.  
Много ми помогна, аз съм с розацеа от почти 10 години, лекувана съм с какво ли не, и винаги като спрях антибиотика ставах като домат, ужасно червена и надута, отоци...ужас. Пила съм почти 5 години тетрациклин с много малки почивки. Кошмар беше. Човека само ме погледна и каза, "лекарите които са те лекували са за убиване" едната беше Кадурина между другото. Още на 5-6 ден с тия лекарства кожата ми се оправи и от тогава вече колко време не съм пила нищо, само мажа с метроруборила.
Виж целия пост
# 298
Ето рецептата, първото са хапчетат и схемата на пиене, под тях е крема
http://picbg.net/img.php?file=3084344841eb30cf.jpg
Ами хомеопата е от шумен, така че едва ли ще ти е от ползс  Grinning
Скоро пак ще отида да ми направят хомеопатичния лосион, понеже срока му е 2 месеца, но то и за толкова свършва, така че ако някой иска бих могла да взема лосион и да изпратя
Виж целия пост
# 299
Ето рецептата, първото са хапчетат и схемата на пиене, под тях е крема
http://picbg.net/img.php?file=3084344841eb30cf.jpg
Ами хомеопата е от шумен, така че едва ли ще ти е от ползс  Grinning
Скоро пак ще отида да ми направят хомеопатичния лосион, понеже срока му е 2 месеца, но то и за толкова свършва, така че ако някой иска бих могла да взема лосион и да изпратя

Супер. Изпечатах си рецептата. Сега остана да кажеш колко време се пият хапчетата и колко време се маже крема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия