Проблемът е, че при имената за дата 16.12 имате един отворен таг за картинка
[center][color=navy][b]gersitu[/b] Втора[img]http://, Бургас[/color][/center]
Забележете след Втора и преди Бургас.
Премахнете го и ще се появи текстът.
За да се зарежда по-бързо и да не товари толкова много първия постинг може да оптимизирате кода поне двойно като премахнете дублиращите тагове.
Виждам, че сте сложили тагове за центриране на абсолютно всеки ред. Това само бави и натоварва излишно темата. Напълно достатъчно е да има един отварящ таг в началото на центрирания текст и един затврящ таг в края.
Същото важи и за цветовете - няма нужда да се дефинира цвят за всеки ред, ако става въпрос за един и същи цвят. Например подобен запис
[color=navy][b]aleahim_a[/b] , първа, София, Близнаци [/color]:stork-girl: :stork-girl:
[color=navy][b]Marleen[/b],27г. Втора , София[/color] :stork-girl:
[color=navy][b]magi_iiko[/b], 27г. Първа, Бургас[/color] :stork-girl:
[color=navy][b]ra4egogo[/b], Трета, Шумен[/color]
съвсем спокойно може да се запише така
[color=navy][b]aleahim_a[/b] , първа, София, Близнаци :stork-girl: :stork-girl:
[b]Marleen[/b],27г. Втора , София :stork-girl:
[b]magi_iiko[/b], 27г. Първа, Бургас :stork-girl:
[b]ra4egogo[/b], Трета, Шумен[/color]
и ще изглежда по същия начин
aleahim_a , първа, София, Близнаци

Marleen,27г. Втора , София

magi_iiko, 27г. Първа, Бургас

ra4egogo, Трета, Шумен
/