Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 936
  • 1 392
# 1 215
Нещата, които искаш, са две:
!- Да промениш настройки на профила си. Щом пишеш от своя си профил, няма никакъв проблем да промениш настройките. За това не ти е необходима парола.

2- Да си промениш забравената парола на такава, каквато може би ще запомниш за по-дълго.
За паролата говорим. Първо кликни на И сега вече си излязла, и ти е необходима парола, за да влезеш в профила си. Горе в ляво имаш двае прозорчета. В първото пишеш потребителското име, с което си регистрирана, а във второто, нещо като парола. Кликваш на Вход, непосредствеено до тях. Появяват ти се два три реда червени назписи и прозорчета, най ондолу пише Забравена парола? Кликаш там. Отваря ти се прозолрче за потребителското ти име, или мейла, от който си направила регистрацията си. Слагаш чавка ва Задай въпроса ми. Кликаш на изпрати. След това ще получиш мейл от форума.
Виж целия пост
# 1 216
Вълк, като не си сигурен в нещо, не го казвай... Говоря за това...
Щом пишеш от своя си профил, няма никакъв проблем да промениш настройките. За това не ти е необходима парола.
За важните настройки е необходима паролата...

Мама Веси, Изи и Крис, не излизай от профила си преди да си получила нова парола... В противен случай няма да имаш достъп до форума като регистриран потребител...
Краен вариант е да пишеш мейл с молба за нова парола от мейла, с който си регистрирала профила си, на mamma @ bg - mamma . com  Без интервалите естествено...
Виж целия пост
# 1 217
Сега и от мен един въпрос. )))

бях сложила в подписа си линк към продавалника, с пуснати обяви от мен там.
сега изведнъж го няма.
В разрез с правилата ли е (все пак продавалника си е към бгмама), или просто нещо друго е станало?
За да знам дали мога отново да сложа линка, или не
Виж целия пост
# 1 218
Продавалникът си е продавалник, bg-mamma си е bg-mamma. Simple Smile
В разрез с правилата е, да.
Не слагай отново линк.
Виж целия пост
# 1 219
Анкетите до 15 възможни отговора ли са ?
Виж целия пост
# 1 220
Не. Стигнах до 30 и ми писна да цъкам.
Виж целия пост
# 1 221
А защо в Хоби след 15  въвеждам уж 16 - 17 - 18... опция, ама след запазване си остават 15 - просто последното бърше някои от по-горните ?  ooooh!    Докато се усетя затрих една камара линкове - темата е тази

Съжалявам, ама не ви ги ползваме анкетите по предназначение ...  Whistling  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 222
Напишете опциите и някой мод ще редактира.
Виж целия пост
# 1 223
Благодаря  Wink    Между другото....  newsm78      Ако има друг вариант за това, което правим с анкетата....  Blush
Виж целия пост
# 1 224
Възможно ли е да пишете на този потребител - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=15853 - да си изпразни ЛС!
Очаква важна информация, но не мога да й пиша, защото е пълна кутията.
Благодаря!
Виж целия пост
# 1 225
Писах.
Виж целия пост
# 1 226
Благодаря  Wink    Между другото....  newsm78      Ако има друг вариант за това, което правим с анкетата....  Blush

Погледнах темата и ми се губи идеята за анкета. Предполагам, че не Ви е необходима статистика, а само информацията, която съдържа - може да я добавите в първия постинг на темата.

Използвам  случая да предупредя и напомня, че има ограничение за максималния размер на изображенията, публикувани в публикации. Или намалявайте размерите, или указвайте изображенията само с линк - публикациите, съдържащи "чаршафи" се премахват.
Виж целия пост
# 1 227
Приемам забележката относно изображенията и ще опитам да помогна да се вкарат в ред нещата. Поне 70 % от участниците са потребители само на тази тема и не са съвсем наясно с правилата на форума въобще.

Относно първият пост, аз и сега не мога да редактирам. Направихме го с анкета, защото само там можем непрекъснато да сменяме информацията. Идеята е "търся"  съвсем скоро да става "предлагам" . Иначе се губи иформацията вътре в темата и пада ровене. За седмица се изписват по 50 страници и данните набъбнаха доста, защото вече сме на 12 тема.

Но така или иначе, оставам с убеждението, че не могат да се запишат повече от 15 опции в анкетата. Или сме сбъркали нещо още при създаването й?

Извинявам се за дългия пост.  Blush
Виж целия пост
# 1 228
Със съпруга имаме два лаптопа,регистрирахме се и двамата,той 88_Jaki,би бокиран,явно сми в нарушение.
Молим  за включването  му,защото това е единственото ни развлечение,особено в по-студените дни.
Надяваме се за разбиране от Ваша страна.
Виж целия пост
# 1 229
zdr vyznikna mi edin problem otnosno saita prodavalnik zabravila sym si  potreb ime i parola 6te moge li da mi okajete sydeistvie po nqkakyv na4in predvaritelno blagodarq.vyv abv po6tata si ne polu4avam nikakvo pismo za smqna na parola nadqvam se ako naistina mogete da  mi pomognete
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия