Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 931
  • 1 392
# 720
Както вече писах, няма друга техническа причина. Прегледах профила - активен е, няма забрана, нито друга грешка.
Ако потребителят не помни паролата или в някакъв момент я е сменил, няма как да видим това.
А тъй като паролите се съхраняват в хеширан вид, то няма никакъв начин да се види каква е паролата.
Нека потребителката използва функцията "Забравена парола" и да следва указанията, които ще бъдат изпратени на пощата й.
Виж целия пост
# 721
Благодаря,ще търсим проблема в потребителката. Simple Smile
Виж целия пост
# 722
Добър вечер!
Имам един въпрос. Simple SmileИмах снимка на децата на аватара си,а сега я няма.Не беше с по-голям размер от допустимия,Вълчо се беше постарал да я изреже добре. GrinningАз нищо не съм пипала в профила си.На какво би могло да се дължи това?
Благодаря!
Виж целия пост
# 723
Добър вечер!
Имам един въпрос. Simple SmileИмах снимка на децата на аватара си,а сега я няма.Не беше с по-голям размер от допустимия,Вълчо се беше постарал да я изреже добре. GrinningАз нищо не съм пипала в профила си.На какво би могло да се дължи това?
Благодаря!
Снимката се вижда  Simple Smile
Виж целия пост
# 724
Преди малко не се виждаше,съвсем сериозно.И в отчетната тема питах,и там не се виждаше.Не полудявам,надявам се. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 725
Не полудяваш  Laughing...и на мен понякога за кратко време не ми се виждат аватарите на някой потребители..не знам и аз на какво се дължи  newsm78
Виж целия пост
# 726
Грешката е в сайта, на окйто е качена снимката, в случая на Pricachi.com. Няма нищо обезпокоително, обсъждано е преди страница - две в тая тема.
Виж целия пост
# 727
Благодаря,Вълчо,за разяснението! Simple SmileНе съм чела темата назад.
Виж целия пост
# 728
Не съм чела темата назад.

А принципно е добре първо да се чете и едва тогава да се пита... Wink
Виж целия пост
# 729
Знам и се извинявам.Обикновенно го правя.За първи път задавам въпрос тук,когато имам проблем наистина четенето на правилата и на тази тема помага. Simple Smile
Виж целия пост
# 730
Какво да направя за да не получавам известия на Е-мейл за нови отговори в теми,в които съм публикувала.В профила си махнах всички отметки и пак пощата ми е пълна,на всяка тема влизам да прекратя абонамента и пак идват  ooooh! Нещо май аз бъркам newsm78
мисля,че се справих Praynig
Виж целия пост
# 731
Май някой беше писал преди, но аз да си питам.

Има ли начин да се отпиша от тема, в която съм публикувала мнение?
Т.е. - да престана да я виждам в "Обновени теми!.
Виж целия пост
# 732
...Т.е. - да престана да я виждам в "Обновени теми!.

Не, няма начин.
Докато някой потребител публикува в дадената тема, тя ще ти излиза в "Нови отговори".
Виж целия пост
# 733
Как да направя така, че определени теми да не ми излизат повече в “Нови отговори на моите публикации“  newsm78

Това не е абонамент или известие, от което да се откажете.
Това е функция, показваща темите, в които имате публикувано мнение и в които има нови отговори.
Може да изчистите списъка като натиснете бутона , но в момента, в който в някоя от темите се публикува нов отговор, темата отново ще се появи в списъка "Нови отговори на моите публикации".
Виж целия пост
# 734
Бях пуснала тема в Благотворителния подфорум за помощ на една самотна майка.
В нея,както и в другите теми потребител пускаше спам,използвах опцията "информирай модератор" тази сутрин.Сега получих ЛС от една от дамите включила се активно с подкрепа на нуждаещата се майка,че въпросната тема я няма.Проверих,оказа се че наистина я няма..Имате ли представа какво е станало?Дали имам вина за това че темата я няма? ooooh!Ох,дано не е така....,че много момичета се отзоваха...а черпят именно от тази тема информация как е ополотворена помоща им...
Моля, помогнете да разрешим проблема Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия