Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 940
  • 1 392
# 735
Струва ми се, че по грешка, вместо да бъде изтрит само спамърския пост е изтрита цялата тема.
Имаше 50-60 поста на въпросния спамър за триене къде ли не из темите.  Crazy
Махнах го и върнах темата.
Виж целия пост
# 736
Виви,безкрайно ти благодаря  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 737
Някой да има представа каква може
да бъде причината за изчезването на
снимката на аватара? Praynig
Виж целия пост
# 738
Някой да има представа каква може
да бъде причината за изчезването на
снимката на аватара? Praynig
Ако става въпрос за твоя аватар снимката се вижда.  Peace
Виж целия пост
# 739
 
Някой да има представа каква може
да бъде причината за изчезването на
снимката на аватара? Praynig


На предишната страница:


Грешката е в сайта, на окйто е качена снимката, в случая на Pricachi.com. Няма нищо обезпокоително, обсъждано е преди страница - две в тая тема.
Виж целия пост
# 740
Не успях да открия отговора на моя проблем- не мога да публикувам отговор. Не е обява, а просто искам да се включа с мнение в раздела "На път, море, почивка, екскурзия". Единствените ми опции са извести, маркирай непрочетено, изпрати, отпечатай. Каква е причината?
Благодаря Ви много!
Виж целия пост
# 741
Не успях да открия отговора на моя проблем- не мога да публикувам отговор. Не е обява, а просто искам да се включа с мнение в раздела "На път, море, почивка, екскурзия". Единствените ми опции са извести, маркирай непрочетено, изпрати, отпечатай. Каква е причината?
Благодаря Ви много!

Най- вероятната причина - непрочитане на правилата.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0
Виж целия пост
# 742
Не успях да открия отговора на моя проблем- не мога да публикувам отговор. Не е обява, а просто искам да се включа с мнение в раздела "На път, море, почивка, екскурзия". Единствените ми опции са извести, маркирай непрочетено, изпрати, отпечатай. Каква е причината?
Благодаря Ви много!

Трябва да си с ранг "ентусиаст", за да пишеш там. Още 11 мнения (ама внимавай да не са в подфорумите, където не ги отчита) и ще можеш.  Peace
Виж целия пост
# 743
Не успях да открия отговора на моя проблем- не мога да публикувам отговор. Не е обява, а просто искам да се включа с мнение в раздела "На път, море, почивка, екскурзия". Единствените ми опции са извести, маркирай непрочетено, изпрати, отпечатай. Каква е причината?
Благодаря Ви много!

Най- вероятната причина - непрочитане на правилата.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0


Ами уж съм ги прочела, но видях и друго момиче с подобния проблем-в темата за покупки и продажби и разбрах cybercatпричината.
Все пак мерси за отзивчивостта! Peace Hug

cybercat, благодаря ти много!  bouquet
Виж целия пост
# 744
Благодаря!
Виж целия пост
# 745
Още 11 мнения (ама внимавай да не са в подфорумите, където не ги отчита) и ще можеш.  Peace
Ама, внимавай и да не са мнения от рода на  "Party", "Peace", " bouquet", "и аз така", "подкрепям' и др. подобни спам-постинги, че тогава cybercat ще отнесе бан-а, заради съветите, които дава. Whistling

Това не е туристически форум, нито пък целта на забраната е да се натрупат обезателно и набързо нужните мнения. Stop


Виж целия пост
# 746
 ooooh!

Мъжът ми ще ви черпи, ако ми спрете достъпа за известно време.  Laughing
Виж целия пост
# 747
Обещавам! няма да спамя Mr. Green По принцип пиша минимум 2 реда Laughing

 Hug  bouquet Благодаря ви много!

(И тук спирам да не вземе да кажете, че спамя Mr. Green  Joy)
Виж целия пост
# 748
Искам да попитам какво стана с темата "Кодове за Ларедут 32"?
Изтрита ли е или има технически проблем?

Благодаря предварително за отговора.
Виж целия пост
# 749
Предполагам по грешка е била изтрита от модератор.
Върнах я темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия