Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 947
  • 1 392
# 795
Къде мога да намеря значенията на онези смайлове със точки , чертички и скобки ?
Виж целия пост
# 796
http://en.wikipedia.org/wiki/Emoticons
Виж целия пост
# 797
Благодаря много !
Виж целия пост
# 798
Като кликнеш на цитат, ще видиш. двуеточие тирее малка затворена скоба.
Виж целия пост
# 799
Опитвам се да използвам "Експертно търсене", но ми излиза следния текст:
8: Undefined variable: board
Файл: /home/bgmamma/public_html/Themes/bgmamma/Search.template.php (main sub template - eval?)
Линия: 10


В търсачката ли е проблема или в моя компютър?
Виж целия пост
# 800
В търсачката.
Виж целия пост
# 801
   Имам проблем с качването на аватар от друг сайт. Прочетох подробно указанията за действията, които трябва да се извършат за коригиране размера на изображението и качването му в профила и правя всичко абсолютно точно според инструкциите. След като натисна радиобутона "имам собствена картинка" , копирам в полето адреса на изображението и избера "промени профил", изчаквам страницата да се зареди и оставам без аватар, като ми изписва "do nothing" Пробвах с различни картинки от различни сайтове- същия резултат. Интересното е, че друг участник във форума опита да качи на своя профил избраната картинка от мен, като повтаряше моите действия и стана.Не знам защо при мен не се получава.
    Благодаря предварително.

Покажете ни точната картинка, която се опитвате да сложите за аватар... Като линк...
Виж целия пост
# 802
Предварително се извинявам ако въпроса ми се повтаря. Запозната съм с правилата и ограниченията за под форум "На път, море, почивка, екскурзия", но виждам, че има доста хора с по една публикация които си пускат нови теми и си пишат във форума? В никакъв случай не искам да кажа , че това което са написали е с цел реклама или нещо друго, но все пак защо правилата не важат за всички?
Виж целия пост
# 803
Предварително се извинявам ако въпроса ми се повтаря. Запозната съм с правилата и ограниченията за под форум "На път, море, почивка, екскурзия", но виждам, че има доста хора с по една публикация които си пускат нови теми и си пишат във форума? В никакъв случай не искам да кажа , че това което са написали е с цел реклама или нещо друго, но все пак защо правилата не важат за всички?

Правилата са едни и същи за всички.
Това се дължи на пропуск в системата, който беше открит наскоро, и за отстраняването на който ще се работи.
Виж целия пост
# 804
Айде дойде и моя ред за питанка Flutter
Имам ново ЛС, но не мога да го отворя Crossing Arms
Като цъкна на него и ми дава ТОВА newsm78.
Кашета, машета, всичко съм изчистила.
Виж целия пост
# 805
Не е възможно по този начин да дадеш линк към ЛС тата си.
Всеки ще си види собствените при кликване на линка. Препиши какво дава.
Виж целия пост
# 806
Докато се включи някой, който може да даде конкретен отговор на въпроса ти, за да видиш съобщението-влез в мейла, който си дала при регистрацията си.
Там би трябвало да си получила пълния текст на ЛС-то.
Виж целия пост
# 807
   Имам проблем с качването на аватар от друг сайт. Прочетох подробно указанията за действията, които трябва да се извършат за коригиране размера на изображението и качването му в профила и правя всичко абсолютно точно според инструкциите. След като натисна радиобутона "имам собствена картинка" , копирам в полето адреса на изображението и избера "промени профил", изчаквам страницата да се зареди и оставам без аватар, като ми изписва "do nothing" Пробвах с различни картинки от различни сайтове- същия резултат. Интересното е, че друг участник във форума опита да качи на своя профил избраната картинка от мен, като повтаряше моите действия и стана.Не знам защо при мен не се получава.
    Благодаря предварително.


и аз имам същия проблем Embarassed
ето тази снимка искам http://www.picvalley.net/u/1538/20152923605828143361248697232837 … UjKqXn1nphsfh.JPG
Виж целия пост
# 808
Синя птичка, това изображение е огромно за аватар.
Намали го до разрешените размери и опитай отново.

Цитат
Аватари

Максимално допустим размер на картинки към профилите:
ширина - до 160 пиксела
височина - до 200 пиксела

Виж целия пост
# 809
Вълкът ей сега ще го намали.   Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия