Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 951
  • 1 392
# 1 095
Благодаря,пробвах отново с друга програма,която сте дали за пример и успях!   bouquet
Виж целия пост
# 1 096
Как мога да пиша на ЛС на Mamma, ако се налага?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 097
Как мога да пиша на ЛС на Mamma, ако се налага?  Rolling Eyes
Под всеки пост на потребител (вкл. и на mamma) има бутон ЛС. Натискаш го и ти се отваря прозорец за съобщение с автоматично изписано името на адресата, под чийто пост си избрала бутона.
Виж целия пост
# 1 098
Как мога да пиша на ЛС на Mamma, ако се налага?  Rolling Eyes
Под всеки пост на потребител (вкл. и на mamma) има бутон ЛС. Натискаш го и ти се отваря прозорец за съобщение с автоматично изписано името на адресата, под чийто пост си избрала бутона.

Знам това, разбира се.
Mamma е забранила ЛС-тата си.
За това попитах тук, дали ако се налага има някакъв вариант или изобщо е невъзможно.
Но все пак ти благодаря, че се включваш.
Виж целия пост
# 1 099
Моля ви, кажете ми, че банът на Албена13 не е завинаги!  Praynig
Виж целия пост
# 1 100
Знам това, разбира се.
Mamma е забранила ЛС-тата си.
За това попитах тук, дали ако се налага има някакъв вариант или изобщо е невъзможно.
Но все пак ти благодаря, че се включваш.

Не знаех това. Цъкнах ЛС и си излезе прозореца за съобщения. В случая ти ми беше полезна на мен  Peace
Виж целия пост
# 1 101
Не знам дали въпроса ми е затук, но ще ме извините и изтриете ако не е. Интересувам се от условията за публкуване на рекламен банер в БГ-Мама. Ще съм благодарна за всякакво съдействие.  bouquet
Виж целия пост
# 1 102
Не знам дали въпроса ми е затук, но ще ме извините и изтриете ако не е. Интересувам се от условията за публкуване на рекламен банер в БГ-Мама. Ще съм благодарна за всякакво съдействие.  bouquet
Най-отдолу в ляво  на всяка страница има линк "за реклама"
Виж целия пост
# 1 103
Моля ви, кажете ми, че банът на Албена13 не е завинаги!  Praynig
Такава информация не се дава.
Виж целия пост
# 1 104
В профила на Мамма е видим мейлът й.
Знам това, разбира се.
Mamma е забранила ЛС-тата си.

Виж целия пост
# 1 105
В профила на Мамма е видим мейлът й. 

Благодаря ти, Вълчо.
Ще взема да й пиша там.
Виж целия пост
# 1 106
Може да ползваш и ЛС към мъжа и Simple Smile
Виж целия пост
# 1 107
Може да ползваш и ЛС към мъжа и Simple Smile


Ами, честно казано, вече ме е срам да те занимавам.  Blush
Случвало се е чат- пат и сега предпочитам да не те тормозя.
И все пак, благодаря ти за вниманието.
  Hug
Виж целия пост
# 1 108
Тази тема не е ли в нарушение на правилата?
Виж целия пост
# 1 109
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366948.0;all

Тук са още по-зле-то реклама, имена, телефони, компании, много гости, много нещо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия