Въпросът ми е следният: Някой от вас имал ли е подобен проблем с болката? Нормално ли е в моя случай?
Има ли още нещо, което още да се направи.
Благодаря Ви предварително!
Благодаря Ви предварително!
Но доктора каза,че това е нормално,защото матката се разширявала и отивала към гърба.Но сега се съобразявам с разходките,защото ме е страх пак да не ми се появят
Божа работа!!! 
Какъв съвет бихте ми дали за специалистите в Токуда Болница. Някой от Вас има ли опит с обслужването и следенето на бременността. Сега обмислям кой да ми следи цялата бременност и къде да родя, защото първото ми раждане беше истинско мъчение, когато отидох на случаен лекарски екип - то незнам дали беше екип въобще.....Сега не искам да се повтори. Много ми харесват условията на Токуда Болница, но никой не познавам там. Ще съм Ви благодарна да ми дадете препоръки за специалисттите там .
Препоръчани теми