Гледане на кафе?

  • 66 324
  • 113
# 15
Гледали са ми, една част са познали, другата част времето ще покаже.
Виж целия пост
# 16
deni_m, страшен подпис си си барнала. Остава да прочетеш правилата в частта за подписите. 
 
Виж целия пост
# 17
Едно време майката на една съученичка ни гледаше на кафе.
С малко повече фантазия може да се каже, че познаваше...
Виж целия пост
# 18
 Когато бях забременяла с първото си дете , една комшиика беше гледала на кафе на тетка ми и беше познала.Аникой не знаеше за това. Joy
Виж целия пост
# 19
Гледам и познавам! Проверено е! Желаещи?



сериозно newsm78.пиши ми на лични,че ми е интересно.
Виж целия пост
# 20
Гледам и познавам! Проверено е! Желаещи?



сериозно newsm78.пиши ми на лични,че ми е интересно.
И аззззз и аззззз bowuu
Виж целия пост
# 21
Гледам и познавам! Проверено е! Желаещи?



сериозно newsm78.пиши ми на лични,че ми е интересно.
И аззззз и аззззз bowuu
И аз! Ама как ще стане като сме далече, аз ще си изпия кафето и ще снимам чашката  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 22
Гледала ми е майката на моя приятелка.
Явно историята за мъжа в униформа е доста котирана, защото и на мен ми го каза - че ще се омъжа за мъж в униформа, далеееече, далече от България. Без малко да стане преди няколко години.
Виж целия пост
# 23
на мен пък почти винаги като са ми гледали са ми казвали, че имам способности на медиум
и после като не са ми познавали са казвали, че е щото силата ми им пречи

или пък скептицизма ми, защото аз само на един човек вярвам, а тя гледа изключително рядко и то на конклетен въпрос
а и вярвам, защото каквото е казала е станало, а и със сигурност вижда за болести
Виж целия пост
# 24
Гледали са ми някога  Sunglasses не останах впечатлена

....лично аз за гледане ползвам числата  Wink т.е. нумерология  Peace
Виж целия пост
# 25
МОга да кажа, че туркините са поразителни в познаването. Майка ми също от време на време познава по нещо, но е по-скоро нещо, като хоби, отколкото, каквото и да било друго.
Виж целия пост
# 26
На мен са ми гледали когато бях у4ени4ка. До сега вси4ко, което тогава ми казаха се е сбъднало!
Виж целия пост
# 27
Разбиращите, в неделя гледа ли се? Laughing
Виж целия пост
# 28
На мен са ми казвали,че не е хубаво преди голям празник да ти гледат
Виж целия пост
# 29
Честит 8-ми март момичета !
Образ на жена. Излъчване. Безмълвност. Красота.
Сияние. И необхватност. Разгърнати ухания.
Мистичен ключов знак от дълъг нотопис за любовта.
Излята същност. Съвършенство и хармония.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия