Втвърдяване на корема

  • 28 829
  • 22
# 15
аз имах контракции от 3 месец,пиех нош па Peace
Виж целия пост
# 16
Отиди на преглед , аз  имах такова втвърдяване в девети месец.Пиех магнерот  Peace
Виж целия пост
# 17
От 5-ти месец бях с такива контракции и до края на 8-ия пиех магнезий на прах.
Болки имах пак към 5-ия месец-при прегледа се оказа,че бебето ми е много ниско и лекарката ми препоръча да лежа повече и то с възглавница под дупето,за да помогна на бебка да се качи нагоре.Изпълнявах стриктно.И наистина имаше резултат. Peace
Но ти задължително се консултирай с твоя/та АГ. Peace
Виж целия пост
# 18
приличат на контракции. ако не да ритмични, трябва да са от подготвителните. ще ги имаш през цялата бременност, но все пак си мисля, че ти е малко рано и за тях. обади се по-скоро на гинеколога си. предполагам, че ще ти изпише магнезий.  Peace
Виж целия пост
# 19
Почти през цялата бременност ме боля корема.Не съм пила нищо.Но задължително направи консултация с лекар,той ще прецени най-добре какво да правите
Виж целия пост
# 20
И аз имах от 4-я месец контракции, но нямах болки. Пиех Магнерич и Нош Па, а накрая и Гинеприл (дано не бъркам името). Повече почивка, а за твое спокойствие се консултирай с лекар Peace.
Виж целия пост
# 21
Може да са подготвителните Бракстън хикс контракции. Някои жени ги усещат по-раничко. Не се притеснявай според мен и си изчакай до понеделник, ако не се засилят болките или ако контракциите не зачестят. Възможоно е да си претоварила и за това да имаш. Ако почне много да стяга топъл душ на кръста и корема отпуска.

Аз имах такива контракции от петия месец. Нищо не съм пила и не съм имала проблеми!  Peace
Виж целия пост
# 22
Това са контракции. И аз имах от началото на бременността. Лекарят ти ще ти изпише необходимите медикаменти. аз пих магнерот и нош-па от началото до края на бременността поради тази причина.
Бъди щастлива, наслаждаай се на бременността си!

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия