1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 25

  • 38 113
  • 455
# 135
Ехххоо Шеф -става интересно, аз наистина мислех, че са имали искри някакви, щом като Халит я е поканил да му партнира във сериала  Whistling
Чакам продължението ти.
Виж целия пост
# 136
А бе и аз нали това се чудя като е имал искри защо се е оженил?Нещо не схващам или съм мн. тъпа или незнам!АААААААА май се сетих може би при Халит е имало искри обаче Берг е била с Тан и когато са се разделили е дошло отново времето на Халит и той се е възползвал!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 137
Ами тя Берг е млада, пък Тан опериран от сърце. Тежко и е било и трудно. А Халит обича да помага.

Шеф, "сърдя ти се",  Sad ти обеща да напишеш и лошите черти на Халит...само загатна и изчезна...

И във връзка със сдърпването на предната страница - никога не бих постъпила така. Влизам тук, заради вас и всичко интересно, което пише и  прави Шеф(много я уважавам и харесвам), Ерика, Вярка Звезди, Синди, Мистик и всички очарователни коментари на другите момичета. Да не мислите, че не ни четат момичета, които отдавна са на ти с турския, но никой не нахълтва по този начин. Толкова интересна информация видях и прочетох...благодаря ви! Ядосах се, а мен ме държи дълго.
Виж целия пост
# 138
Шеф, благодаря за труда ти   bouquet
Интересна информация  Simple Smile
Виж целия пост
# 139
====

 Есента на 2008 година - нужно ми е малко време да направя обощение! Тук са големите въпросителни. Края на август - Берг напуска Тан, Септември- Халит оповестява решението си за развод. Има клюки - Халит мълчи - става въпрос за 60 000 долара, дадени от Халит на Берг ( за къща?) ; любовни есемси от лятото - между двамата - стават достояние;  Берг във свое интервю се изпуска и казва : Халит е много ценен за мен.....

По- късно пак....

хахах ето тук искренно се разсмях...."черната' нощ в реалността? Thinking


Mishel_ , Danaya14

 моля не се карайте -  забележка стига, при положение, че и Danaya14 се извинява Peace.. не знам до колко Danaya14 е наясно с форума понеже има само 16 публикации, но първо може пита къде да публикува нещо , ако не е сигурна...

Danaya14
ето тук темата за турски език http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=369869.0
Виж целия пост
# 140
.... http://www.diziizle.net/ нищо не тръгва newsm78дали не иска регистрация

Тръгва си съвсем нормално.  Rolling Eyes
Не се иска никаква регистрация.   Naughty

А погледни да не би "повредата да е в твоя телевизор"?!  newsm78
Всмисъл да не би да нямаш някои "бисквитки" некачени, за да можеш да гледаш от там?  newsm78
Аз съм с Мозила и гледам нормално.  Hug

Не разбрах какво трябва да се направи, за да има човек преведена първата серия.
Да се запиша някъде ли, що ли?  newsm78
А не може ли да се направи преводът в блога на Вярка, така както е за 81 и 82 серия? newsm78
Благодаря на Ерика за което!   bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 141

Благодаря Звезди!
Защо не ме светнахте по-рано бе момичета, аз отивам да чета.
Виж целия пост
# 142
THE best forum. Браво момичета за чудесния форум нямам търпение да ви "видя". Благодаря ви че ви има. Grinning
Виж целия пост
# 143
Шеф,мерси за инфото  bouquet.Тия хоре ще ме побъркат бе -все едно филма е сниман за тях.Мисля,че няма по-подходящи за тези роли при това положение.Доста факти от живота им се припокриват с неща от филма.
Виж целия пост
# 144
Момичета, видях в предишните теми, че сте обърнали внимание на спалното бельо във филма. Моето е турско - на фирма "Тач" (Taç). Страхотно е - ето го официалният сайт, ако някой се интересува:

http://www.tac.com.tr/tr/

и сайт, откъдето може да се поръча в България:

http://nani.bg/index.php?manufacturers_id=1&page=1

  bouquet
Виж целия пост
# 145
Страхотни снимки момичета.  Grinning
Шеф страхотна си  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 146




Виж целия пост
# 147
Виж целия пост
# 148
Виж целия пост
# 149
 Ето и Незабравимия Ахмет : Не ви ли прилича на Агжа  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия