Как да сгъстя косата на дъщеря ми?

  • 7 952
  • 32
# 15
Пълна откачалка  LaughingАз ми е кофти да я подстрижа,камо ли да я обръсна. ooooh!
Сега се мажем със зехтин и белтък,пък да видим  Laughing
Виж целия пост
# 16
Само дето не разбрах на колко години е дъщеря ти  newsm78
Разбирам да е на 13-14 да се притесняваш, ама ако е много малка ...
Не го мисли сега.
Иначе с гас, мас и оцет се сгъстява, не се шегувам.
Виж целия пост
# 17
За газ,мас и оцет, съм чувала,че става лъскава.Може и да се сгъстява,не знам,Ама ме е страх заради газта.Малка е,да  Laughing
Виж целия пост
# 18
Никак  Wink Няма начини.  Peace
Виж целия пост
# 19
Дали  Laughing не ме отчайвай така  Confused
Виж целия пост
# 20
Стига бе, оставете детето да порастне и тогава  Mr. Green
Виж целия пост
# 21
Стига бе, оставете детето да порастне и тогава  Mr. Green

Добре  Blush
Виж целия пост
# 22
Добро момиче  Grinning
Остави детето да расте спокойно.
Като порастне ще видиш, че нещата няма да са като сега  Peace
Виж целия пост
# 23
Мерси,мерси  Blush
Нядявам се,знам че е малка....знам че искам много ...и е рано...ама като гледам прически за малки дами ... Sad..и ми се иска да направя нещо....да избързам някак си във времето  Confused...ама само за косата,не искам да пораства  LaughingОмотах се,ама тя темата си е моя,така че мога да си я спамя  ooooh! Laughing
Виж целия пост
# 24
Да не те отчайвам, но и аз така мисля. Peace
Виж целия пост
# 25
 hahaha
Доста се посмях на тази тема!  Mr. Green
Виж целия пост
# 26
hahaha
Доста се посмях на тази тема!  Mr. Green
и кое ти е толкова смешно? newsm78
Виж целия пост
# 27
Стана ми интересно и аз да следя темата   Laughing
Виж целия пост
# 28
Стана ми интересно и аз да следя темата   Laughing

Важно е да е интереСТНо  Wink
Виж целия пост
# 29
Laughing.....а тва с газ,мас и оцет е за въшки Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия