Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е новата тема във форума?
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са страничните ефекти на лекарството Convulex и какви са изследванията за тези странични ефекти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са страничните ефекти на лекарството Convulex и какви са изследванията за тези странични ефекти?
Конвулексът може да причини странични ефекти като повишен апетит и наддаване на тегло. В началото могат да се наблюдават промени в апетита, но с времето тези ефекти обикновено се нормализират. Изследванията за страничните ефекти на Convuluкс включват измерване на нивата на лекарството в кръвта чрез кръвни изследвания. Невролозите обикновено препоръчват тези изследвания да се извършват 1-2 пъти годишно, за да се наблюдава ефектът от лекарството върху тялото и да се открият възможни странични ефекти. Страничните ефекти на конвулекса могат да включват сънливост, умора, главоболие, гадене, повръщане, раздразнителност и агресивност. Важно е да следвате предписаната доза и да се консултирате с лекар в случай на нежелани реакции.
-
Какво представлява ЕЕГ, как се провежда и за какви цели се използва в диагностиката?
-
Какви са препоръките за провеждане на ЕЕГ?
ако не друго това на 100%.Пожелавам ви успех с ЯМР и дано всичко е наред.
....издивях и аз ...ей сега заспа и пиша, преди секунди, даже още мърда (шшшшш да не я събудим)... А сега сериозно, възможно ли е да съм права?Ако детето пие по 8мл. Конвулекс на ден и не спи по обяд, над вечер лекарството да му се отразява така ....търся думата...
Благодаря ви!!!
), ами какво да кажа промяна няма.Надявах се, че от Конвулекса ще се успокои малко, но ако не спи ефекта е обратен.Понякога съм безсилна и я оставям, но понякога тя ми се оставя.Е пр. от известно време повтаря как "Искам летя!"..вярвате ли ми за секунди нещо в мен умира.Това е моя най-голям страх/кошмар, понеже живеем на 17-я етаж.Лелеееееее.Пак ще се заключваме цяло лято, от сега треперя.