Много да те слуша и много да те глези
Много да те слуша и много да те глези
( да приеме само цветята,без целувката
)!
Много да ви радва и вие него




Де да можеше...Хич няма да се дърпам. 

И все пак чакам и Сашковото ошарване.
Ще поръчам на таткото да вземе. Деница много пищи като я мажа със спирта и се чудя дали изобщо да я мажа
Засега не се сеща да се чеше, да видим как ще е през следващите дни




в понеделник как ще е.

То не е лошо и да си боклукчия,ама тук и за това трябват връзки, че имали много добри бенефити, та и това може да не стане... 




)
Е поне днес си поспах почти три часа на обяд с тях 
, не ти е в стила да се предаваш!
А за времето - как минус 4 бе
Да се оправят сладурките и дано всичко е наред!
За раждането - нормално е да го мислиш, колкото повече наближава. Всичко ще е наред!
Да си жива и здрава, това е най-важното , и много позитивни мисли:hug:


Препоръчани теми