

Мегишик, най-,най- добри пожелания за Рождения ти ден! Здраве, радост и любов!
Мегишик, най-,най- добри пожелания за Рождения ти ден! Здраве, радост и любов!

Много здраве, късмет и любов!
При нас нищо ново днес бяхме на плаж и не можах да изкарам малкия от водата и поради тази причина сега само гърба ми е изгорял
Аз съм била само веднъж в Канада и бях очарована, но пък това -4 гр
март месец никак не ми харесва, при нас не е кой знае какво ама пък е топличко поне, пращам ти малко флоридско слънце от нас
На болничките и ошарените пожелавам бързо да оздравяват! Аз утре ще ходя за виза в колумбийското посолство стискайте палци да не ни върнат за нещо
Слагам кафето,че след малко се захващам за работа


- много сбъднати мечти ти желая


!Не съм ви чела отдавна и не знам всичко около вас,но съм съпричастна към емоциите ви!


Никакви ви няма...Покрили сте се в този мразовит ден...



Препоръчани теми