Италианската седянка за 94-ти път.

  • 19 890
  • 290
# 75
Дезире, без претенции, 4е съм права, според мен дипломати4ност, неемоционалност и про4ие бла бла влизат в играта, когато има неЩо за спасяване брак,  деца и про4ие
Сега, до известна степен си изкарала късмет, 4е си разбрала Що за 4овек е когато все оЩе неЩата не са усложнени и можеШ да се спасиШ навреме....
разбира се не ви познавам, така 4е мога да греШа
говоря приципно

Виж целия пост
# 76
Milix, ти от колко години си в Сицилия?

Дирока, аз с кола лесно ще стигна, защото натискам педалчето и за 3 часа съм там, с навигатора ще стигна направо пред залата:-))) Мерси момичета, това искам да го направя, с една почивка някъде по аутострадата ще го лапна разстоянито, тръгвам в 5 в 8 съм там, цял ден и към 6-7 си тръгвам. Даже може да се организираме и за кафе някъде около Леняно ( много смешно излглежда написано) със Сончик, Дирок и който е наблизо.
Виж целия пост
# 77
Milix, ти от колко години си в Сицилия?

Дирока, аз с кола лесно ще стигна, защото натискам педалчето и за 3 часа съм там, с навигатора ще стигна направо пред залата:-))) Мерси момичета, това искам да го направя, с една почивка някъде по аутострадата ще го лапна разстоянито, тръгвам в 5 в 8 съм там, цял ден и към 6-7 си тръгвам. Даже може да се организираме и за кафе някъде около Леняно ( много смешно излглежда написано) със Сончик, Дирок и който е наблизо.

За сутреШно кафе аз съм он лайн тъй,4е брой ме от сега. Peace
Виж целия пост
# 78
Нея не я обвинявам за нищо, много жени са го търсили, даже съм получавала смс-и от бивши като ползвах втората му карта.
А ясно тогава,явно е,4е на мом4ето му харесва разнообразния живот Twisted Evil
Виж целия пост
# 79
Лени, вече пета година съм тук.
Дезире', може пък с това писмо да иска да те предизвика да скъсате. Ами и какви са тия бивши един куп?
Виж целия пост
# 80
Много ви благодаря за подкрепата. Той се върна, аз му го връчих и му казах следващия път да е по-внимателен. Развиках се, не се разревах, което си е доста голямо постижение. Той естествено отрече, каза, че са се видели, заради застраховката която си е правил на колата при нея. Каза, че това ни бил последния проблем. Естествено не очаквах и друго. Нея не я обвинявам за нищо, много жени са го търсили, даже съм получавала смс-и от бивши като ползвах втората му карта. Въпроса сега е, че той я е потърсил, че е изпринтил писмото. Той не е тъп, не знам защо го е направил, още не ми отговори на това. Сега отивам да напазарувам малко. Обяснения няма нужда да му давам, ситуацията си беше точно такава. Имах желание да го изненадам като подредя хартиите струпани на масата. Е изненадата беше за мен!

Какво обЩо има застраховката на колата с текста на писмото  Shocked Накарай го да ти обясни това  Crossing Arms

били се видели заради застраховката. писмото няма общо, освен че е пратено след като са се срещнали. Питам го защо го е изпринтил- не знае. Дискусията продължава.

Той ако иска да скъсаме е много лесно, просто може да ми каже да не идвам повече. Пък и той не е такъв, все пак за 3 години го познавам поне малко.

Аз никак не съм дипломатична, колкото и да се старая да изглеждам хладнокръвна не съм такава.

Колкото до бившите, не мога да го обвинявам, че е бил с други преди мен, всеки си има минало.
Виж целия пост
# 81
малко си, душа. исках да раздуем една клюка, но тя е за по-минало време.
ти знаеш ли Porto Empedocle къде е?  много доволни приятели имам , били там лятото, не могат да го нахвалят това място.
Виж целия пост
# 82
4акай,4акай малко. Хайде да се опитаме да предположим какво и е казал,писал той за да му отвърне тя по такъв на4ин.  Thinking

BUONGIORNOOOOOOO ( това го оставям без коментар  Wink )

Ho visto l’sms appena arrivata in ufficio, poi sono stata presa da mille cose e solo ora respiro un attimo. ( Зна4и той я е потърсил,пускайки и смс )
Non mi perdi, io ci sono sempre!( той и е казал,4е не иска да я загуби  newsm78 ) Le modalità sono dal capire. ( тук не ми идва ниЩо на ум    Confused )
La nostra per me, è stata una storia molto importante... forse, nel momento sbagliato!
Cmq credo che non ce la farò mai a sentirti parlare delle altre!(немам думи  ooooh! )  E’ questo il nostro problema, come potremo essere amici? ( предложил и е да си останат приятели  Crazy
Ci revidiamo di certo! ( питал я е дали Ще се видят пак  #2gunfire )

Baci baci! ( бляк  #Crazy )

Алла фа44а дел ассикурационе  ooooh!
Виж целия пост
# 83
mcdirock накара ме да се усмихна. Аз мисля по абсолютно същия начин, и това, което си написала ти беше първото, което ми дойде на ум. Неговите оправдания са следните, че тя го е потърсила, видели са се, той и е писал смс, искал е да останат приятели с нея, но тя му казала, че не може да са само приятели и че няма да я вижда пак. Аз не мога да мисля вече, чувствам се доста изтощена.
Виж целия пост
# 84
хора, вие се побъркахте  Mr. Green
аз мъж да предлага да останат приятели, освен ако не е скъсал той и няма никакви намерения пове4е, не съм виждала.
този 4овек за мен е пуснал лЮбезно съобЩение с обЩи лафове и абсолЮтно тривиални булама4и.
проблемът е на девойката, която не може да го слуШа да и говори за новото си гадже.

Дезире, освен ако пи4а не е сериален сваля4, това е съвсем безобидно съобЩение. ама така и така си тръгнала, насмети го малко, да му държи за известно време  Mr. Green
Виж целия пост
# 85
Лени, не знам как е там. Мога само да кажа, че по южното крайбрежие и западното на Сицилия морската вода е лед. Иначе почти навсякъде е красота.Ама като е изпитана'рецепта' де се казва довери се. Както и на нашия опит и негативни преживявания до Рагуза и селищата ваканционни на юг. Ние определено  периодично си обикаляме за ден насам- натам тук, не бихме хвърлили пак  пари по вилледжиатури, чувам и други оплаквания, даже навремето не помня дали не бе Джоя или Фейям разочарована от островната си ваканция във вилладжио туристико.
Виж целия пост
# 86
Дезире, освен ако пи4а не е сериален сваля4, това е съвсем безобидно съобЩение. ама така и така си тръгнала, насмети го малко, да му държи за известно време  Mr. Green

Ами вече доста го насметох  Laughing , накрая аз излезнах стронца. Може малко и да съм преувеличила, просто като стане думи за изневери и бивши ми настръхва косата, щото съм си патила веднъж, както казах и втори път не смятам да давам шанс. Благодаря много на всички, много ми помогнахте.. а и втори път няма да реша да чистя масата.  ooooh! Сам да си я чисти!
Виж целия пост
# 87
Момичета, тез шоферките да ви питам. Сега на 29 март ми изтича застраховвката на колата. Аз съм към алианц, та мисля да се прехвърля на други, нещо много скъпо ми се струва за десета категория да им плащам 1200 еуро годишно, за някакво си поло 1.2  бензин, при условие, че никакви инчиденти не съм правила Shocked Вие коя агенция ще ми препоръчате? Определено ще ги сменям. Много скъпи ми се струват  Crossing Arms
Виж целия пост
# 88
Дезире, освен ако пи4а не е сериален сваля4, това е съвсем безобидно съобЩение. ама така и така си тръгнала, насмети го малко, да му държи за известно време  Mr. Green

Ами вече доста го насметох  Laughing , накрая аз излезнах стронца. Може малко и да съм преувеличила, просто като стане думи за изневери и бивши ми настръхва косата, щото съм си патила веднъж, както казах и втори път не смятам да давам шанс. Благодаря много на всички, много ми помогнахте.. а и втори път няма да реша да чистя масата.  ooooh! Сам да си я чисти!

ама това е много положително, питай Лейди, тя има и нау4на литература по въпроса  Joy
Виж целия пост
# 89
Момичета, тез шоферките да ви питам. Сега на 29 март ми изтича застраховвката на колата. Аз съм към алианц, та мисля да се прехвърля на други, нещо много скъпо ми се струва за десета категория да им плащам 1200 еуро годишно, за някакво си поло 1.2  бензин, при условие, че никакви инчиденти не съм правила Shocked Вие коя агенция ще ми препоръчате? Определено ще ги сменям. Много скъпи ми се струват  Crossing Arms

много ми се струва за таз кола  Shocked
превентиво от вси4ки. аз ти препоръ4вам direct line и genertel. с първата съм сега, втората я имах до преди 2 години. мисля, 4е имат и оферти в момента, за който минава от конкурентна застраховка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия