Италианската седянка за 94-ти път.

  • 19 892
  • 290
# 90
хора, вие се побъркахте  Mr. Green
аз мъж да предлага да останат приятели, освен ако не е скъсал той и няма никакви намерения пове4е, не съм виждала.
този 4овек за мен е пуснал лЮбезно съобЩение с обЩи лафове и абсолЮтно тривиални булама4и.
проблемът е на девойката, която не може да го слуШа да и говори за новото си гадже.

Дезире, освен ако пи4а не е сериален сваля4, това е съвсем безобидно съобЩение. ама така и така си тръгнала, насмети го малко, да му държи за известно време  Mr. Green

сори,  ама си наивник на средна възраст Laughing
мадамата си играе с него както си иска, а и освен това е рецидивист

Дезире, не ни се рвъзвай, ние си пиШем глупости, заЩото няма как просто да реШим въпроса на форумно ниво  Thinking
Виж целия пост
# 91
Лейди, пробвай през direct line или въоб6е някоя онлайн агенция.

Лени, насре6а сме и 6е помагаме както можем  Simple Smile Ако пък миланската гидка се организираме за кафе около централна гара и сме налице въпросния ден, навръ6ане мога направо да те закарам до Леняно  Simple Smile

Дезире, може пък и някакво моментно 4исто сексуално желание да го е подтикнало да пи6е подобни смс'си, нали ги знае6 какви са мъжете. Сега като ти мине, не се тормози много, оба4е, ако  намери6 о6е инфо /мейли, смс'и /поне може да ти стане по'ясна картинката и какви то4но са отно6енията им. Аз едно време правех истински разследвания, ама нали ми е 4аст от професията, та няма6е как  Mr. Green
Виж целия пост
# 92
Изобщо не се връзвам и съм далеч от мисълта, че някой друг може да реши проблемите ми. Просто е по-леко като споделиш.
Разследвания е по-добре да не правя, че кой знае къде какво ще излезе  Laughing
Виж целия пост
# 93
Лени, не знам как е там. Мога само да кажа, че по южното крайбрежие и западното на Сицилия морската вода е лед. Иначе почти навсякъде е красота.Ама като е изпитана'рецепта' де се казва довери се. Както и на нашия опит и негативни преживявания до Рагуза и селищата ваканционни на юг. Ние определено  периодично си обикаляме за ден насам- натам тук, не бихме хвърлили пак  пари по вилледжиатури, чувам и други оплаквания, даже навремето не помня дали не бе Джоя или Фейям разочарована от островната си ваканция във вилладжио туристико.

аз бях Peace, просто не ми продадоха, това което уж си купих за много пари, просто заЩото исках оптимални условия за дете
не ми хареса и плажа, обслужването, летиЩо, обстановката по_принцип, както и зяпаЩите мъже, за които беШе писала....
Виж целия пост
# 94
Момичета, тез шоферките да ви питам. Сега на 29 март ми изтича застраховвката на колата. Аз съм към алианц, та мисля да се прехвърля на други, нещо много скъпо ми се струва за десета категория да им плащам 1200 еуро годишно, за някакво си поло 1.2  бензин, при условие, че никакви инчиденти не съм правила Shocked Вие коя агенция ще ми препоръчате? Определено ще ги сменям. Много скъпи ми се струват  Crossing Arms

Множко е и оЩе как. Аз съЩо имам Поло, 1,4 ТДИ , 11 клас съм, без ин4иденти досега ( 4ук 4ук ) и плаЩаме към 1100 евро и малко годиШно. Само трябва да погледна към коя застрахователна компания сме. Ама дето е казала и Феиам удари едно превентиво он лайн да ги преслуШаШ вси4ките какво предлагат и тогава реШи.  Peace

П.С. МОята застраховка е към АRCA Assicurazioni
Виж целия пост
# 95
Аз съм към Каридже и пла6ам близо 1100 и не6о на година, ина4е съм в много добра категория. Оба4е преди 2 години direct line  и други изгодни ми бяха отказали превентиво с пълно копертура, тъй като нямах ит.гражданство и било риск за тях Rolling Eyes
Тази година 6е мина на друга, по предварителни сметки излиза около 800'900 на година. 

Аз имам въпрос от друго естество. Не мога да намеря хубаво мобиле за ингрессо, да служи за скарпиера, палта, 6апки, 4анти, да е по възможност закрито. Предложения?  Grinning
Виж целия пост
# 96
Моля ви се да ме замерите с неЩо тежко.  ooooh! От 16 4аса насам не спирам да се тъп4а с мердине.  Crazy Изядох един цял Шоколад и сега в момента съм на каШу,200 гр кутия от която половината я няма. #Crazy Не мога да престана....  Embarassed
Виж целия пост
# 97
Моля ви се да ме замерите с неЩо тежко.  ooooh! От 16 4аса насам не спирам да се тъп4а с мердине.  Crazy Изядох един цял Шоколад и сега в момента съм на каШу,200 гр кутия от която половината я няма. #Crazy Не мога да престана....  Embarassed

опа, кога Ще слагаШ третата ленти4ка  Joy

Виж целия пост
# 98
Аз съм към Каридже и пла6ам близо 1100 и не6о на година, ина4е съм в много добра категория. Оба4е преди 2 години direct line  и други изгодни ми бяха отказали превентиво с пълно копертура, тъй като нямах ит.гражданство и било риск за тях Rolling Eyes
Тази година 6е мина на друга, по предварителни сметки излиза около 800'900 на година. 

Аз имам въпрос от друго естество. Не мога да намеря хубаво мобиле за ингрессо, да служи за скарпиера, палта, 6апки, 4анти, да е по възможност закрито. Предложения?  Grinning


НямаШ ли сгабуцино ? Вси4ки описани от теб неЩа идеално се побират вътре и е затворено. Wink На мен едно от неЩата,които ми липсват у дома е то4но това. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 99
Моля ви се да ме замерите с неЩо тежко.  ooooh! От 16 4аса насам не спирам да се тъп4а с мердине.  Crazy Изядох един цял Шоколад и сега в момента съм на каШу,200 гр кутия от която половината я няма. #Crazy Не мога да престана....  Embarassed

опа, кога Ще слагаШ третата ленти4ка  Joy



да,може, за някоя диета евентуално  Twisted Evil
Виж целия пост
# 100
Момичета, благодаря ви ! Определено ще се откажа от "Алианц" и ще се спра на някоя онлайн агенция.    Да, Макдирокче  - задължително ще ударя едно превентиво на всичките и ще преценя.
Виж целия пост
# 101

Аз имам въпрос от друго естество. Не мога да намеря хубаво мобиле за ингрессо, да служи за скарпиера, палта, 6апки, 4анти, да е по възможност закрито. Предложения?  Grinning


ми има много затворени, заЩо не можеШ да намериШ?  Shocked
аз пък съм си направила проект на това, което искам, а не мога да намеря кой да ми го направи  Mr. Green
предложения? Laughing
Виж целия пост
# 102
Дирок, веднага след влизане пт вратата искам да сложа една мебел за ежедневно използваните не6а. тоест рябва да е не6о красиво, освен практи4но.  Ина4е, другите 6е са прибрани горе.

feiam , проект и аз имам, оба4е много не6а су мизура стават, а мобиле д'ингрессо ми излиза поне 3 пъти по'скъп от готов такъв. Тези които продават са твърде големи или пък открити и вси4ко изглежда разхвърляно, прили4ат откровено на гардероб или пък са само естетика и ни6о не събират.
Виж целия пост
# 103
Колкото до бившите, не мога да го обвинявам, че е бил с други преди мен, всеки си има минало.
Абе те бивши бивши ама що го търсят пак тогава Twisted Evil.Има нещо гнило Дезире,не се оставяй да те правят на будала Naughty
Виж целия пост
# 104
Колкото до бившите, не мога да го обвинявам, че е бил с други преди мен, всеки си има минало.
Абе те бивши бивши ама що го търсят пак тогава Twisted Evil.Има нещо гнило Дезире,не се оставяй да те правят на будала Naughty

аз съм в добри отноШения с вси4ки бивШи  Rolling Eyes
4уваме се, виждаме се (веднъж на петилетка)  Rolling Eyes
и мъжо знае  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия