Колко струва една сватба?

  • 201 735
  • 874
# 285
Офф, това ми е болната тема сега. Готвим сватба през юни, в София. Гостите  ще бъдат около 250 човека. Колкото и да смятам и пресмятам, по-малко от 25 000 лв няма да излезе.

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked #Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 286
Kакви 5000 лв. за рокля, да не си объркала с нулата накрая.? Хубави булчински рокли - нови, струват колкото абитуриентска рокля - от 300 до 500 лв. Около 5000 лв. може да е цялата сватба за 40-50 души гости, важното е музиката да е хубава и разнообразна.

хахахахаха 300 до 500 лв булчинска рокля, ти виждала ли си такава рокля на какво прилича?  По скоро бих се омъжила без рокля отколкото с кич от 300 до 500лв

Аз съм виждала такава рокля - моята. Влюбих се в един модел на рокля в интернет,намерих шивачка, която я ушие и роклята ми излезе около 500 лв.  Ако продължаваш да твърдиш за кича, мога да ти пратя снимка, за да се увериш, че не си права. Но те предупреждавам,че ако за теб върха на стилната сватбена рокля е сметановата торта, ще се разочароваш.

Мислете малко, преди да пишете.

Виж целия пост
# 287
Kакви 5000 лв. за рокля, да не си объркала с нулата накрая.? Хубави булчински рокли - нови, струват колкото абитуриентска рокля - от 300 до 500 лв. Около 5000 лв. може да е цялата сватба за 40-50 души гости, важното е музиката да е хубава и разнообразна.

хахахахаха 300 до 500 лв булчинска рокля, ти виждала ли си такава рокля на какво прилича?  По скоро бих се омъжила без рокля отколкото с кич от 300 до 500лв

Аз съм виждала такава рокля - моята. Влюбих се в един модел на рокля в интернет,намерих шивачка, която я ушие и роклята ми излезе около 500 лв.  Ако продължаваш да твърдиш за кича, мога да ти пратя снимка, за да се увериш, че не си права. Но те предупреждавам,че ако за теб върха на стилната сватбена рокля е сметановата торта, ще се разочароваш.

Мислете малко, преди да пишете.

Ми не, стилът ми не е тип сметанова торта! И роклята за сватбата ми не беше такъв тип! Ти си я  видяла в интернет и си я шила, а аз говорех за това, което съм виждала по магазините! И мисли малко преди да нападаш!
Виж целия пост
# 288
Тогава уточнявай предварително, за да не стават недоразумения  Peace
Виж целия пост
# 289
Тогава уточнявай предварително, за да не стават недоразумения  Peace


Просто, тъй като пообиколих магазините, когато търсех мислих, че става ясно.  Peace
Виж целия пост
# 290
Аз пък съм си избрала модел, за когото вие май имете предвид  "сметанова торта".  Rolling Eyes Ще ми струва определено над 500лв.
Просто винаги съм си се представяла с огромна рокля и затова такава ще си шия. Дано не ми се подиграват, явно сега се избират по-семпли неща. Но няма да се откажа от мечтата си, само защото не е модерно в момента.  Crossing Arms

Извинявам се за отклонението.
Виж целия пост
# 291
Аз пък съм си избрала модел, за когото вие май имете предвид  "сметанова торта".  Rolling Eyes Ще ми струва определено над 500лв.
Просто винаги съм си се представяла с огромна рокля и затова такава ще си шия. Дано не ми се подиграват, явно сега се избират по-семпли неща. Но няма да се откажа от мечтата си, само защото не е модерно в момента.  Crossing Arms

Извинявам се за отклонението.
Браво за това  Peace Аз също харесвам по-семпли неща и съм си избрала такова, но пък е важно човек да осъществява мечтите си, независимо от хорското мнение  Peace
Виж целия пост
# 292
Глупости, няма модерно и немодерно, има различни вкусове Grinning Зеленоочке хич да не ти пука от чужди мнения Party
Виж целия пост
# 293
Ами получи се така - роклята на булката беше шита и струваше 250 лв. Сватбата беше в Чешкия културен център, нещо от типа на "обедна почерпка" - в 15 следобед младоженците си хванаха самолета за сватбено пътеществие вПортугалия. Алкохола внесохме, а хапките приготвихме сами. Фотографа беше мой много близък приятел и им взе 300 лв. Украсата направихме сам - сами, основното в украсата бяха блестящи стъклени мъниста, нанизани на корда и закачени навсякъде, за да блязкат красиво и панделки от обикновен бял хастарен плат, както и много съвсем малки балони надути и навързани от нас самите. На всяка маса (10 големи маси) имаше по 2 големи саксии от живи цветя - цветята и хартията закупени от борсата, както и гъбите в които се забучват и измайсторени от нас вкъщи. Свещи в лилав стъклен пясък от по 3 лв. кутията и с лилава панделка в обикновени чаши за алкохол. Единственото нещо което някой друг ни направи, беше украсата за колата и булченския букет (който всъщност е от кумата, така че не влиза в сметките). И всичките други дреболии измайсторени по същия начин.
А относно заядливия тон - да, ще ти кажа коя ми е агенцията, когато я имам - искрено се надявам да е мнооооооого скоро.

Dash, мерси за подробното обяснение, радвам се, че с повечко фантазия се е получила красива и нискобюджетна сватба...
Ако съм прозвучала заядливо в предшиния пост, не се сърди - сериозно помислих, че си поредната рекламираща се агенция Wink
Виж целия пост
# 294

Dash, мерси за подробното обяснение, радвам се, че с повечко фантазия се е получила красива и нискобюджетна сватба...
Ако съм прозвучала заядливо в предшиния пост, не се сърди - сериозно помислих, че си поредната рекламираща се агенция Wink

[/quote]

няма проблем, и аз впоследствие се усетих, че явно е прозвучало точно като автореклама  Laughing идеята ми беше просто да вдъхма кураж на момичетата, които не разполагат с додтатъчно средства и да ги уверя, че в основата на всичко е желанието Simple Smile
Виж целия пост
# 295
Аз пък съм си избрала модел, за когото вие май имете предвид  "сметанова торта".  Rolling Eyes Ще ми струва определено над 500лв.
Просто винаги съм си се представяла с огромна рокля и затова такава ще си шия. Дано не ми се подиграват, явно сега се избират по-семпли неща. Но няма да се откажа от мечтата си, само защото не е модерно в момента.  Crossing Arms

Извинявам се за отклонението.

Това е твоя ден и не трябва да се съобразяваш с никого, хора много, вкусове всякакви, важно е ти да се чувстваш най-красивата в този ден. А както знаеш нещата, които са модерни не отиват на всекиго. Имам в предвид, ти може да си избереш различен модел, само защото е модерно, но нито да се чувстваш добре с него, нито да ти отива. За това не робувай на модата  Peace
Виж целия пост
# 296
Имам доста конкретен въпрос и не знам дали някой ще има информация, но все пак...знаете ли колко струва сватба в Двореца в Балчик? Попаднах на снимки на сватбени тържества от там и много ми допаднаха. На нас все още не ни предстои нищо  Wink , но това ни е любимо място и много бих се радвала някой ден да е там щастливото събитие.
Виж целия пост
# 297
Имам доста конкретен въпрос и не знам дали някой ще има информация, но все пак...знаете ли колко струва сватба в Двореца в Балчик? Попаднах на снимки на сватбени тържества от там и много ми допаднаха. На нас все още не ни предстои нищо  Wink , но това ни е любимо място и много бих се радвала някой ден да е там щастливото събитие.

http://www.svatbata.bg/news/314.html   Peace
Виж целия пост
# 298
Много благодаря, The woman in black!   bouquet
Виж целия пост
# 299
loryto, нашата сватба ще е в Двореца в Балчик тази година през септември  Simple Smile Ако все още проявяваш интерес, мога да ти дам информация как стоят нещата на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия