Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 22

  • 51 734
  • 440
# 390
Охооо, парти ще има ли?!

Супер само така...днес тук беше 30градуса на слънце  Crazy лудна това време еййййй  Crazy

Аз трябва да се стегна,но ще видим...в София ме приемат всякаква,а определено там не ми е диетично  Blush

Наоколо съм:)



Виж целия пост
# 391
Оооо, мацки ? Къде сте?

Забелязвам, че с Кала си водим диалог - сами... Laughing

Явно някои отслабнаха, други се отказаха, а лятото чука на вратата и ще "лъсне"  кой - какво направи през годината... Flutter

СТИМУЛ ?


Аз, какво...продължавам по моята си схема, която явно е поддържаща. Не качвам кг , чат - пат "прегрешавам", спортувам! ...и така.

Хайде, пишете как сте... Hug

Виж целия пост
# 392
Не се ограничавам, не качвам, а от тия противозачатъчни даже свалям още. Но аз свикнах да ям по малко...Все същото при мен. Празниците не ми се отразиха. Даже леко ме е страх, че с ядене и пак отслабвам..или си прецаках организма, или топлото време си казва думата.
Виж целия пост
# 393
Здравейте, Страхотни момичета!  Hug Heart Eyes

Позагубих се тези дни - нережимна, неспортна,  Embarassed Crazy Blush ooooh!  с плюс 1 кг / само 1/   Mr. Green

В неделя съм на сватба, но от понеделник мисля вече да се хващам сериозно Peace, защото направо ме е яд на себе си  Twisted Evil
 

СтаМ, Hug аз съм от тези дето ще лъснат май   Crazy
Да ти е жив и здрав именника и всички вие покрай него - много да му се радвате И букет за Страхотната му майка! 

Бройте ме и мен за партито Peace

Страхотен ден на всички Hug
Виж целия пост
# 394
Ох, аз за партито имах предвид на СтаМ рождения ден  Mr. Green ,но ако има желаещи с удоволствие ще пийна едно чайче  Mr. Green  я, вижте колко съм стриктна  Mr. Green

Кремче, много вероятно и да е от топлото Winkне се притеснявайSimple Smile

Стам, устройва ме 25 градусаWinkНаправо чудесноSimple SmileДали да си кажа,че нямам търпение Joy
Виж целия пост
# 395
Здравейте мацки,

 newsm78 май отдавна не съм се мяркала Crazy Ами аз нещо поохлабих фронта и резултатът е на лице - не си отговарям на линийката, но с малко. Мисля да се посъвзема след тези празници и от понеделник да съм по-послушна.

Гушкам ви!
Виж целия пост
# 396
В Свищов днес удари 30 градуса. На слънце не можеше да се стои повече от 2 минути. Жега, жега...
Виж целия пост
# 397
Хм,тук днес полъхна пак хладничко и пак ще име вълна от настинали,че вече всички се разхвърляхме по къс ръкав  Crazy

Недиетична и сега като си гледам коремчето брррррррррр нека се ослушвам още  Confused

наоколо съм:)
Виж целия пост
# 398
Честит Рожден Ден СтаМ   bouquet   bouquet   bouquet
Здраве и Много Положителни Емоции   bouquet  bouquet  bouquet


Едно  букетче от ей това местенце  Crazy Crazy Crazy




На белтъци съм ......поне на това се опитвам да бъда  Mr. Green

Страхотен Ден  Crazy
Виж целия пост
# 399
Честит рожден ден,СтаМ!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си,
смелост - да ги осъществяваш,
търпение, за да ги постигаш,
и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Виж целия пост
# 400

СтаМ,  Hug пожелавам ти много здраве, щастие, късмет, любов, успехи и страхотна фигура!


Аз от днес - на кисело мляко и ябълки  Peace
Виж целия пост
# 401
Благодаря ви, мили Страхотни момичета!!!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотни пожелания!  Hug

Днес, разбира се, не съм диетична, но за вас ще се погрижа  Wink Grinning Hug

     


Едно мое любимо питие, а предполагам и на повечето от вас


Е, хайде и по един бонбон - само по един, моля ... Laughing   

На днешния ден съм много щастлива и чувствителна/ то май по принцип съм си такава Crazy/ ...
Много ме трогнахте ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 402
Здравейте и от мен!   bouquet

В събота научих за режимите на доц. Байкова и ето че днес имах време, поразрових се и открих темата!  Hug
Много се зарадвах!!!  Heart Eyes

Да се представя: на 34 год съм, по време на бремеността си качих 24кг, от които до сега съм свалила около 19кг. Точно преди да родя бях 88кг. До скоро се борех с различни диети, но после се отказвах и свалените килограми бързо се възстановяваха.  Embarassed
Надявам се да успея да смъкна поне част от натрупаните килограми с диетата на доц. Байкова и така да се върна поне от части в предишната си форма, за която толкова много тъгувам.

Успех на всички диетуващи - аз от утре съм режимна!  Peace


Виж целия пост
# 403
СтаМ, Hug ммм страхотна почерпка,  bouquet весело изкарване на празника  Heart Eyes

Stephy добре дошла при нас и успех  Hug С тези режими свалените килограми се запазват, но естествено ако продължиш с разумно и правилно хранене, а тези режими точно на това ни научават  Peace Поне при мен, а при доста от страхотните момичета е така  Grinning
Виж целия пост
# 404
Здравейте, момичета,

Кажете ми колко отслабнахте с тази диета?
Аз съм 169см, 73кг в момента. Нормалните ми килограми са до 60. Изкарах цялата първа диета, без нито веднъж да се отклоня от нея  ooooh! Голяма мъка беше. И то през празниците и 6те почивни дни. Издържах, обаче резултата от нея беше 1.5кг надолу Sad След първия ден бях 75 , а сега съм 73 и нещо. Сега съм на втората диетата, 3ти ден, но не забелязвам резултат досега...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия