

.Честито на проходилите,и смело напред.при нас нищо ново добре сме играем правим бели и така.лек ден на всички и весело изкарване на тези който празнуват
Бъдете много здрави! 
Имах чувството, че сутринта няма да открия част от пейзажа! Не съм спала дори за минута, а Стела се събуждаше час по час от шума на счупени прозорци, аларми на коли, удари и падане на покриви, ламарини... Просто ужас! А днес няма и помен от този ад.



. Сега така тича, че не можеш да го стигнеш 
! И аз днес се погрижих за себе си - ходих на кола маска, утре едно солариумче
и милото ще ме води да си избера подарък 
. Педи му беше изписала Fucidin cream, но въобще не помогна и затова отиваме на кожен, дано помогне 
за всички!!!


Започвам да планирам следващото пътуване, което ще е в началото на април и ще е до по-далечко
Само да сме здрави



Много съм загубена.


. 
Препоръчани теми