

Изивнявам се за дъъълъгия постинг. 
Прави изречения по 3 думи, не повече. Не може да разказва никакви неща или да водим такива разговори, както бяха писали по-нагоре - за млякото примерно и т.н. На цветовете не съм я учила още. Но тя е голям инат. Баба ми се опитва да й говори, да й казва стихотворения, да й пее, но тя само вика нЕ пей, нЕ! и край. Не иска да повтаря думи изобщо. Твърдо отказва да си казва името. Само се съгласява да казва, че била на ДЕ години.
Да сте много щастливи като жени!!! 








докато му се обърне внимание.
Ама пусто, угодия нямаме. Аз, до преди да проговори постоянно разпитвах майките, кое дете какво знае, и с всеки следващ въпрос изпадах в депресия..., а сега.... почнах да се питам, абе нормално ли е аджеба това дете толкова да бърбори. Даже почнах да се притеснявам с тея букви и книжки. Ще ми се детето да играе повече, ама не та не, книжки да четем, букви да пишем и това е
Даже на два-три пъти ми понамекнаха, че това не е нормално за две годишно дете...., мисля, че като се затопли обаче нещата ще си дойдат на мястото...... 


Ама много ти е сладък момъка.
Пу-пу-пу

да си жива и здрава, и много да те слушат вкъщи

Препоръчани теми