Много да слуша, добре да се храни и да му се чува гласчето само като гука и се смее! Одрал ти е кожата като ви гледам снимките. Дай още и да са с каката!

Дано и Габи не се разболява повече! 
А някои други още се чудим и маем дойде ли му времето.

пу да не й е уруки и на мойта красавица. Минах пак на хомеопатия, след като 1 седмица пъпа беше супер възпален. Дано да не се разболява скоро.
Само тези кучешки как се бавят...още едва се подава едничкият, кога ли ще бодне вторият...и още и другите два.., не знам.
Честит Рожден ден Марги.Желая ти много здраве,щастието вече те споходи.Много любов.
/ на попрището жизнено в средата, демек към-то 35
И я виж по-долу докога кърмех
. Вчера пътуваме с колата по селата и си говорим със свекъра в колата и наш Владко вика: Тихо малко сега тати кала колата".


Колко мили спомени ми навяват тези снимки...
Препоръчани теми