Направо се разплаках, много мило
Благодаря ти, че сподели с нас
Питам я:
Да са ти живи и здрави и двете слънчица, много радост и щастие да ти носят 
малък бебешок 












Приятен ден ви желая! 
имахме проблеми с нет-а нещо и не съм влизала отдавна.
Много да сте здрави всички, да се обичате и да се радвате един на друг!

обаче май излязох права, предизвиках баба Марта и гледайте сега какво става навън 
Оказа се че в яслата така ги учат за да може да им бършат дупетата своевременно.
Взе да реди едни такива от 6 части, дето са в книжки, имаме с Алиса в страната на чудесата, сега кумувете ни й подариха един много голям, 35 части, с неправилна форма. Редим го двете естествено, но аз си мислех че хич няма да може, а тя се справя, аз й слагам в центъра нещата, и тя продължава нататък, че то и картинка няма отпечатана отдолу да подсеща и зор идва. Той е с ферма и животни и тя много се забавлява.
като всички преди тях де, ама ето вече месец ще стане как са побелели венците и са опънати до невъзможност и нищо. На моменти отказва твърди неща, само манджички и супички с мекото на хлебчето, не може да дъвче като я боли. Казва горкото и давам нурофен като стане хептен зле.
и приятен ден на всички 

едно кафе за мен и 


Желая ви прекрасни бебчета на финала! 


...ще ви кажа на едно друго място!
доживях да го видя и твоя сладур
- я раздуйте как се оправяте с малките и още по-малките
Препоръчани теми