Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се приготвя житният режим?
Какви са ефектите на житния режим върху кожата и косата?
Какви са препоръките за консумация и хранене по време на житния режим?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се приготвя житният режим?
Житният режим започва с измиване на 100 г жито и поставянето му във вода за 10-15 минути. След това го оставяте да набъбне през нощта. През целия ден се консумират по една-две лъжици, заедно с девет ореха и една супена лъжица мед. Ябълките също са част от диетата за деня. Водата, в която е накиснато житото, се пие на празен стомах, половин-един час преди закуска, с добавка на мед и лимон по желание.
-
Какви са ефектите на житния режим върху кожата и косата?
-
Какви са препоръките за консумация и хранене по време на житния режим?
Препоръчва се консумацията на 100 грама жито, 9 орeха, 3 ябълки и 3 супени лъжици мед дневно. Водата, в която се накисва житото, трябва да се пие на празен стомах половин-един час преди закуска с добавка на мед и лимон по желание. Участниците споделят, че медът е разрешен и ябълките, орехите и медът могат да се консумират през целия ден. По време на житния режим е важно да се спазва разделно хранене, като ябълките се консумират отделно от другите храни. Трябва да има интервал от поне един час между различните видове храна. Важно е да обърнете внимание на количеството мед, което консумирате дневно - обикновено не повече от 50 грама, но може да варира в зависимост от индивидуалните нужди и целите на режима. Също така е важно да избягвате храни, които увеличават киселинността в стомаха.
-
Какви са ефектите от житния режим върху загубата на тегло?
-
Как се справят хората без кафе по време на житния режим?
Имам в запас 2 лъжици мед, но ще прибягна в краен случай. Не съм се претегляла, но чувствам поне минус 2 кг. на тегло и на изглед.
Дано сега някой отговори. 

Надявам се да издържа 5 дни...
за мен това е напредък,защото тези дни все душих като сервирам.
,чувството е прекрасно,относно wc-то,режима действа найстина много пречистващо на организма,аз пия гореща вода с лимон и отделно си преварявам и житената вода и нямам проблем 
.Но пък спортувам поне 4-5 пъти седмично.