Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се приготвя житният режим?
Какви са ефектите на житния режим върху кожата и косата?
Какви са препоръките за консумация и хранене по време на житния режим?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се приготвя житният режим?
Житният режим започва с измиване на 100 г жито и поставянето му във вода за 10-15 минути. След това го оставяте да набъбне през нощта. През целия ден се консумират по една-две лъжици, заедно с девет ореха и една супена лъжица мед. Ябълките също са част от диетата за деня. Водата, в която е накиснато житото, се пие на празен стомах, половин-един час преди закуска, с добавка на мед и лимон по желание.
-
Какви са ефектите на житния режим върху кожата и косата?
-
Какви са препоръките за консумация и хранене по време на житния режим?
Препоръчва се консумацията на 100 грама жито, 9 орeха, 3 ябълки и 3 супени лъжици мед дневно. Водата, в която се накисва житото, трябва да се пие на празен стомах половин-един час преди закуска с добавка на мед и лимон по желание. Участниците споделят, че медът е разрешен и ябълките, орехите и медът могат да се консумират през целия ден. По време на житния режим е важно да се спазва разделно хранене, като ябълките се консумират отделно от другите храни. Трябва да има интервал от поне един час между различните видове храна. Важно е да обърнете внимание на количеството мед, което консумирате дневно - обикновено не повече от 50 грама, но може да варира в зависимост от индивидуалните нужди и целите на режима. Също така е важно да избягвате храни, които увеличават киселинността в стомаха.
-
Какви са ефектите от житния режим върху загубата на тегло?
-
Как се справят хората без кафе по време на житния режим?
Успех на всички житенки!
Ужасно ми се искаше да пийна малко от зелевата чорба,но се въздържах.Сега като го написах отново започнах да мисля за това.Изкушенията са много,но с малко повече инат ще издържим.
вчера си викам днес ще бъда само на жито ,че превиших дневната доза на ябълките и орехи нямам,но се чудя дали да не хапна една ябълка
(eй много ги обичам тези ябълки,преди време изкарах 7 дена само на ябълки,не се претеглих,но мисля че не бях отслабнала,
) Днес като мине мисля,че следващите три дни ще са лесни