МАРТенче на 3 г. става,здраве и късмет му всеки пожелава!!!

  • 17 219
  • 301
# 240
Моя синковец си намери играчка и все там му е ръката,че даже и си сваля гащите да му е по-удобно и да не му пречат  Mr. Green,и после ми вика:"мамо надула ми се е пишата!" Mr. Green Не,че съм се притеснила,ама питам да видя при вас как е,много ми е смешен. Crazy

И при нас е така Simple SmileДаже същата реплика употребява Laughing Така било по-добре за момченцата,защото се спомага процеса с отлепването на кожичката.
Да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 241
Честит Рожден Ден,boriva!!!!Много здраве,любов,късмет и сбъднати мечти ти пожелавам!!!

Къде сте ,девойкиииии?
Виж целия пост
# 242
Благодаря, ТасиHug
Виж целия пост
# 243
По парче cook и по food010 за вас!
Виж целия пост
# 244
Борива ,Честит Рожден ден  Hug желая ти много  здраве ,щастие и късмет  bouquet

Най -после намерих време да кача малко снимки от рождения ден на Симона. http://bmsa4.multiply.com/photos/album/13#1
Дина ,къде се загуби ,защо не пишеш напоследък?
Виж целия пост
# 245
Честит Рожден Ден, Борива! Да си жива и здрава, много обичана и обгрижвана, голяма късметлиика във всяко отношение!
Мики, тортата изглежда супер, сигурно е била и вкусна, а и Симонка изглежда супер доволна.
Да бе, Дина се изгуби нещо, ама тя може да е на Пловдивския панаир, незнам...
Лек ден
Виж целия пост
# 246
Борива, Честит Рожден Ден   bouquet Здраве и успехи ти желая  Hug

Мики, имаш ли си на идея Симона колко е горда с майка си, че прави такива вълшебни неща Flutter Много си сръчна, ей.Човек на изкуството си  Heart Eyes Много си те обичкам да знаеш Hug
На Симонка и желая да е съсредоточена, любознателна и обичлива  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 247
Радвам се 4е ви харесва . Кетито  Hug Heart Eyes
Силве ,моля те не повдигай въпроса за вкуса на тортата за да не си разваляме доброто впечатление  Crazy Blush
Виж целия пост
# 248
Борива честит рожден ден,да си жива и здрава,и много усмихната Hug
Борива ,Честит Рожден ден  Hug желая ти много  здраве ,щастие и късмет  bouquet

Най -после намерих време да кача малко снимки от рождения ден на Симона. http://bmsa4.multiply.com/photos/album/13#1
Дина ,къде се загуби ,защо не пишеш напоследък?
И аз това се чудех newsm78
Тортата е страхотна,Мики впечатлена съм  bouquet,а Симона ми изглежда много порастнала и променена  Heart Eyes
Виж целия пост
# 249
Честит Рожден ден Мики!!! Hug

целувам те Heart Eyes
Виж целия пост
# 250
Честит Рожден Ден,Мики!!!Желая ти здраве,щастие и много любов!!!!
Виж целия пост
# 251
Благодаря ви  Hug
Виж целия пост
# 252
Честит рожден ден Мики,всичко най хубаво ти желая Hug
Виж целия пост
# 253
Мики честит рожден ден и от мен   bouquet Здраве, обич и кьсмет.

аз нещо в последно време не съм писала. На Марти му откриха астигматизьм,тази седмица правихме комп.изследвания. Диоптъра му е малък и за сега се разминаваме с очилата. Направо щях да лудна от притеснения.
Абе тая година нещо ми почна на криво и хич не ми вьрви,ама хич...
Виж целия пост
# 254
   

Да Ви почерпя виртуално за моя 30ти Рожден ден!!!

Ейййй това време кога дойде, не разбрах...  Laughing

Целувам Ви

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия