Този път в спешното попаднахме на една доста стара изкуфяла лекарка , както сме в коридора хвана грубо кърлежа и го откъсна
идваше ми да я убия - детето писнааа ......след това последва мъчително ровене в ушенцето и с една игла - четири човека не можахме да удържим Ели , накрая ме изгониха от кабинета защото докато и стискам главата бях стиснала и ръката на лекарката
Извадиха го уж - но сега ще ходим на кожен да обгорят мястото защото МАЙ НЕ БЯХА МНОГО СИГУРНИ 
. Честито на патерици и на Мики и Ади.
.

Да си жива и здрава,да не те напускат късмета и щастието!!! Я разкажи нещо за Вики,как е сладура,че отдавна не си писала.



),ще се научи,няма начин.На Дани му взехме 16-ка,в самото начало,в къщи,въртеше педалите назад,като излязохме за първи път на вън с колелото,уж да го учим,той взе че го подкара от раз.В началото всички въртят педалите назад
,докато се ориентират.
, съвсем бях забравила за него.Днес Дерматоложката потвърди за него - че донякъде предпазва. У дома е обезпаразитено , В градината си обезпаразитяват на 8 седмици , но извеждат децата в парка , който е в съседство с Детската градина.Предполага се , че и там би трябвало да се пръска , но си е в края на града и около него се разхождат както бездомни кучета , така и стада с овце и кози 
Препоръчани теми