МАРТенче на 3 г. става,здраве и късмет му всеки пожелава!!!

  • 17 217
  • 301
# 15
Zdraveite vsichki ,
Iskam da Blagodaria na vsichki za pozdravite za moia sin Angel - da se izvinia che ne pisha , a sum samo nabludatel.
Pogelavam na vsichki  vi i  na vashite deca  zdrave i chetsito na bremennite za vtori put maiki.
Sugaliavam za latinicata.
Виж целия пост
# 16
Честит Рожден Ден на Дани! Да расте жив и здрав, все такъв умен и ученолюбив, и много да слуша и да радва мама и тати! Тасинка огромен   bouquet за теб!
Лек и успешен ден
Виж целия пост
# 17
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ДАНИ, да расте много жзнен и щастлив  Hug
Тася, честит празник, нека много ви радва малчо   bouquet желая ви един прекрасен ден  Peace
Виж целия пост
# 18
ТАСЯ, ДА ТИ Е ЗДРАВИЧЪК И МНОГО ЩАСТЛИВ РОЖДЕНИКА И ДА СЕ РАДВА НА ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО! А ЗА ТЕБ -   bouquet
Виж целия пост
# 19
Честит Рожден ден на Дани  Heart Eyes Да е много здрав, много усмихнат и щастлив и все така умен  Heart Eyes
Тася,   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 20
Честит рожден ден на Дани и то нас Hug

Тасия честит празник  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 21
Честит трети рожден ден на Дани, Виктор и Мартин!
Да растат здрави, весели, щастливи!
Тасинка, това е за теб специално
Виж целия пост
# 22
Тасинка,да ти е жив и здрав малкия рожденник!!!  bigdance2

Честито и на всички празнуващи през последните дни!!! Hug
Виж целия пост
# 23
Тася  Simple Smile Честит празник, благодаря, че се грижиш и за нас, да имаме тема винаги Simple Smile
Виж целия пост
# 24
4естит рожден ден на Дани и Виктор
Тася 4естит празник Hug
Ради,ако все още 4етеш пиши как сте?
Виж целия пост
# 25
Честит рожден ден на Дани ,Виктор и Мартин . Да пораснат големи и здрави момчета .

Мили майчета весел празник и на вас !   bouquet
Виж целия пост
# 26
Честит Рожден Ден на Дани , Виктор и Мартин. Да растат здрави и силни !


Честито и на Бояна на Azzy!  bouquet
Ние вече всички сме болни и много се съмнявам ,ч е ще оздравеем за РД на Катя в събота... А имахме планове , но май само бабите ще поканим, че тоя вирус е направо ужасен и ме е старх за децата. Аз вчера цял ден бях с 38.5 , а предния ден Галито беше така . Сега очакваме мъжа ми да се тръшне... Гадост голяма.
Виж целия пост
# 27
Привет,милички!

Много,много ви благодаря за поздравите и хубавите пожелания-да ви се връщат Hug!

Честит Рожден Ден на Бояна и Макси!Щастие,здраве и късмет!!!

НИе изкарахме добре вчера,тая година в къщи,само със свекърите.Дани празнува до 12.30,чак тогава благоволи да заспи,а не беше спал на обед.Получи много хубаво колело,остава да се научи и да го кара Simple Smile,като се постопли ще излизаме да тренира Wink.Ето го рожденника

Ели,оздравявайте бързичко Hug!
И Дани още се хремави и покашля.
За удрянето и аз да кажа,че и Дани си позволява от време на време,като не му уйдисам нещо на акъла,но не смее да удари силно,само замахва и леко ме тупва Simple Smile.Май почти всички минават през тоя период...
Виж целия пост
# 28
4естит рожден ден на Дани и Виктор
Тася 4естит празник Hug
Ради,ако все още 4етеш пиши как сте?


Благодаря на всички за поздравите .чета,аз ,чета от време на време Embarassed,нямам много време да пиша ,извинете ме .септември,ако не ни мине котка път сме си 20 дена в България !
Виктор расте,ама и много боледува от ноември до сега (и в момента е на аб) всеки месец пие по един някога и два аб. Tired
Ще кача и снимки ,милото беше със силен конюктивит на партито в градината .
Проговори най-накрая,ама предимно на английски,а всичко разбира като му говоря у нас ,но предпочита английския . ooooh!
Виж целия пост
# 29
Честит Рожден Ден на всички днес! Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват! Мили мамчета   bouquet за вас!
Как може да се работи днес, ужас направо, то и работата не е работа и почивката не е почивка, а имам толкова домакински задължения, но...
Лек работен ден на всички работещи и приятна почивака на останалите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия