Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 927 198
  • 14 102
# 105
Може по преценка на АГ да ти се даде направление за друг вид специалист или дадено изследване. Иначе талона включва първичен преглед.

 Peace това имах предвид и аз
Виж целия пост
# 106
Да се запиша и аз в тая темичка.

Много съм доволна и искрено благодаря на д-р Михнев от Торакс. Страхотен специалист, много е внимателен и отзивичив.
Виж целия пост
# 107
аз сам много доволна от д-р Бабаков,работи в втора градска,и има 4астен кабинет,много е внимателен,спокоен,и си разбира от работата.цялата бременност ми водеше тои,родих и при него,и не сажалявам,и някои ден ако имам второ даи боже,пак ще сам при него bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 108
Здравейте момичета,някой може ли да ми даде актуален стационарен телефон на д-р Васил Велевски?Става въпрос за кабинета му на Гранда.Благодаря!
Виж целия пост
# 109


Стационарния телефон на кабинета на д-р Велевски е :032/ 62 -57- 93.
Виж целия пост
# 110
Mila_lev  bouquet
Виж целия пост
# 111
аз сам много доволна от д-р Бабаков,работи в втора градска,и има 4астен кабинет,много е внимателен,спокоен,и си разбира от работата.цялата бременност ми водеше тои,родих и при него,и не сажалявам,и някои ден ако имам второ даи боже,пак ще сам при него bowuu bowuu bowuu

Подкрепям с две ръце  Peace  Peace

Онзи ден на 9-ти май родих и второто си дете при него,нямам какво да кажа,не бих го сменила с никой друг  Peace
Виж целия пост
# 112
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си, а не да идва 1 час след началото на работното му време и то с походка все е дно е на разходка, а пред каинета пълно с хора...

Аз тъкмо се изясних с нашата педиатърка за избора ми да се лекуваме с хомеопатия, смятам, че е добър лекар и за това си ходим редовно да ни следи, но пред кабинета винаги е лудница, а това с неспазването на часовете....  Rolling Eyes Аз горе долу се прежалвам, уж за благото на детето, но наш тати вече сериозно го хвана нервата от това несериозно отношение и...
Виж целия пост
# 113
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !
Виж целия пост
# 114
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !
Бих препоръчала д-р Кръстева,ДКЦ Вива на бул."Дунав" Изписва хомеопатия,много е любезна,не бърза с АБ(дъщеря ми не е пила такъв засега).Вдига си телефона и извън работно време,дори съм водила децата в неделя у тях Peace
Виж целия пост
# 115
Малко ни е далече, но ще я имам предвид  Peace Благодаря!

Иначе как гледа на изписано от хомеопат лечение?
Виж целия пост
# 116
Малко ни е далече, но ще я имам предвид  Peace Благодаря!

Иначе как гледа на изписано от хомеопат лечение?
Самата тя изписва такива,така,че не вярвам да е против Peace
Виж целия пост
# 117
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !
Бих препоръчала д-р Кръстева,ДКЦ Вива на бул."Дунав" Изписва хомеопатия,много е любезна,не бърза с АБ(дъщеря ми не е пила такъв засега).Вдига си телефона и извън работно време,дори съм водила децата в неделя у тях Peace

На мен там ми е мнго удобно , тя и педи и джи пи ли е ?Защото сегашната ми педи е и наше GP ако махна дъщеря ми , ще трябва и ние с мъжа ми да си търсим личен лекар та за това те питам ?
Виж целия пост
# 118
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !
Бих препоръчала д-р Кръстева,ДКЦ Вива на бул."Дунав" Изписва хомеопатия,много е любезна,не бърза с АБ(дъщеря ми не е пила такъв засега).Вдига си телефона и извън работно време,дори съм водила децата в неделя у тях Peace

На мен там ми е мнго удобно , тя и педи и джи пи ли е ?Защото сегашната ми педи е и наше GP ако махна дъщеря ми , ще трябва и ние с мъжа ми да си търсим личен лекар та за това те питам ?
Даа,освен педиатър е и джи пи Peace
Виж целия пост
# 119
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !
Бих препоръчала д-р Кръстева,ДКЦ Вива на бул."Дунав" Изписва хомеопатия,много е любезна,не бърза с АБ(дъщеря ми не е пила такъв засега).Вдига си телефона и извън работно време,дори съм водила децата в неделя у тях Peace

На мен там ми е мнго удобно , тя и педи и джи пи ли е ?Защото сегашната ми педи е и наше GP ако махна дъщеря ми , ще трябва и ние с мъжа ми да си търсим личен лекар та за това те питам ?
Даа,освен педиатър е и джи пи Peace


  bouquet благодаря ти много   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия