Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 860
  • 14 102
# 510
Здравейте и от мен. Аз подкрепям blondy08 , относно д-р Маткунска, някога работеше в Сопот, като млад доктор и до ден днешен и звъня и ходя при нея когато имаме проблем.
Виж целия пост
# 511
Да спомена отново Д-р Бачуров от АГ на Окръжна болница.В петък приятелката ми роди при него близначета. Професионалист. Друго нямам какво да кажа.Тоест имам, но да не звучи като реклама Embarassed
Между другото не бях ходила в АГ-то на Окръжна откакто родих там 2003 година, има огромна промяна, изцяло ремонтирано, много чисто, започват някой наши болници и отделения да заприличват на "чужбински". Даже сайт са си направили : http://bremennost-rajdane.com/.
Абе тръгват нещата в правилна посока май, като има конкуренция има развитие.
Виж целия пост
# 512
Споделям мнението за Бачуров. Друг лекар от това отделение, който препоръчвам с две ръце е Мирчев!
След раждането в края на април тази година, получих инфекция /не по вина на болницата/. Наложи ми се на няколко пъти да ходя на прегледи /а по принцип имаме право на един безплатен контролен преглед в рамките на месец след раждането, там където се е състояло то/. Отношението им беше повече от добро. От разговорите с персонала в болницата също чух положителни отзиви за тях.
Виж целия пост
# 513
Хубав сайт на окръжна!
В тази болница препоръчвам най-сърдечно д-р Йончев! Страхотен лекар и човек.
Виж целия пост
# 514
Хубав сайт на окръжна!
В тази болница препоръчвам най-сърдечно д-р Йончев! Страхотен лекар и човек.

Наистина е хубав сайта, подробен е, информативен, хареса ми как са описали въпросите за раждането, епидуралната упойка, присъствието на таткото в родилната зала, честно и почтено - за и против.Обичам така да ми обясняват нещата, а не като екстра с допълнително заплащане. newsm10.
Виж целия пост
# 515
Хубав сайт на окръжна!
В тази болница препоръчвам най-сърдечно д-р Йончев! Страхотен лекар и човек.

newsm10 newsm10 newsm10 подкрепям напълно!!!
Виж целия пост
# 516
И намен сайта много ми хареса Shockedстрахотен е!За мен там най-добър е Белчев, дъщеря ми е родена при него и Бачуров които ни напрви 4-Д ехография и ни каза че ще е принцеска нашият бебок!
Сърдечна благодарност и на двамата!  bouquet
Виж целия пост
# 517
Здравейте,
Бихте и ми препоръчали детски педиатър в Пловдив. Но, който да има частен кабинет.
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 518
Пепеланов, на ул. Родопи 16 му е кабинета
Виж целия пост
# 519
Пепеланов, на ул. Родопи 16 му е кабинета


Един глас от мен за него също.
Виж целия пост
# 520
Благодаря Ви!
Случайно да му имате телефона, за да мога да запиша час.
Виж целия пост
# 521
Благодаря Ви!
Случайно да му имате телефона, за да мога да запиша час.

Да, 0888 540217
032/664958
Работи от 9 до 12 и от 15 до18 часа , както и в събота до обяд.
Виж целия пост
# 522
От мен - Стоян Миленков, завеждащ детска клиника на ВМИ. Кабинетът му е от северната страна на Герджика. Работи до 20 часа, а ако не се лъжа при уговорка приема и събота и неделя  Peace
Виж целия пост
# 523
 Аз съм много доволна и от Пепеланов и от Миленков!И при двамата ходя.
Виж целия пост
# 524
Още един глас за Пепеланов, само при него ходим. Само едно уточнение, адреса му е "Родопи" 22.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия