Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 716
  • 14 102
# 990
И от мен още един глас/и един успешно опериран крак/ за д-р Генов......невероятен е,наистина Peace.

Благодаря много и на двете ви!  bouquet  bouquet
Днес съм при него, стискайте ми палци, моля. Praynig
Виж целия пост
# 991
Искам и аз да попитам тези, които са водили бебетата/децата си при педиатъра д-р Атанас Петров от МБАЛ Пловдив - на кое захранване е привърженик - традиционното или по-късното?
Виж целия пост
# 992
И аз моля за помощ за ортопед-хирург.  Praynig
Димитър Генов - приема и оперира в Каспела. Кабинет за прием има и в Гранда  Peace
Ако те интересува повече - пиши ми на лични

Благодаря ти, намерих му тел.номер в нета - 0888/239-277

Докторът няма грешка, много съм доволна и го препоръчвам на нуждаещите се от ортопед.
Виж целия пост
# 993
Искам и аз да попитам тези, които са водили бебетата/децата си при педиатъра д-р Атанас Петров от МБАЛ Пловдив - на кое захранване е привърженик - традиционното или по-късното?
Ние сме при него (бебка е на 3м.) Ще захранваме късно. Peace
Последно говорихме, че ще е на кърма и този месец и после ще видим - това му бяха думите. Като дойде вкъщи след изписването на малката ми каза, че ако може, ще се кърмим 6 месеца.
Но така или иначе той е страхотен специалист. Peace
И вече не е в МБАЛ Пловдив (Окръжна) - пенсионира се. В момента е във ВМИ, но си приема в частния кабинет всеки ден.
Виж целия пост
# 994
Искам и аз да попитам тези, които са водили бебетата/децата си при педиатъра д-р Атанас Петров от МБАЛ Пловдив - на кое захранване е привърженик - традиционното или по-късното?

Аз директно си казах кога смятам да захраня- не ми е направил на проблем, само се усведоми как точно захранвам. Не ми е показал да им пристрастия към едното или към другото. Доктора е разкошен .
Виж целия пост
# 995
здравейте на всички,може ли да ми препоръчате офталмолог,при когото сте ходили и  сте доволни от прегледа и диагностиката,независимо дали работи по каса или на частно!
Виж целия пост
# 996
здравейте на всички,може ли да ми препоръчате офталмолог,при когото сте ходили и  сте доволни от прегледа и диагностиката,независимо дали работи по каса или на частно!


Др.Балиян /жена е/ в тракия,до Детски свят е.
Тел.-68-38-90  Peace
Виж целия пост
# 997
благодаря за инфото за д-р Балиян,а горе-долу каква е цената не прегледа и работи ли с касата,за да знам какво да подготвя?
Виж целия пост
# 998
Работи с Касата, поне преди 2 години работеше... Вземи си час по телефона и можеш да питаш, каквото те интересува  Wink
Виж целия пост
# 999
здравейте на всички,може ли да ми препоръчате офталмолог,при когото сте ходили и  сте доволни от прегледа и диагностиката,независимо дали работи по каса или на частно!

Аз съм доволна от д-р Подскоклиева Peace
Виж целия пост
# 1 000
Здравейте,може ли някой да ми даде кординати на добър хомеопат в Пловдив.Благодаря
Виж целия пост
# 1 001
Здравейте,може ли някой да ми даде кординати на добър хомеопат в Пловдив.Благодаря

                                                                                                                                                           д-р Василка Юрукова,0888847480,                                              http://sites.google.com/site/yurukova2/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%BE% … D1%8F%D1%82%D0%B0
Виж целия пост
# 1 002
ОООООООО не!В никакъв случай при Юрукова!Казвам ти от личен опит!
Тя не е Класически хомеопат ,а тъпа Боаронка,която ще набута на детето ти 3-4 препарата и ще стане по-зле,отколкото ОК!

Има специални теми в съседния форум...прочети и се информирай малко,а не така през глава и при 1-вия който ти препоръчат!Първо го провери!

 Peace Успех!
Пращам ти на лични тел. на "Истински" хомеопати!
Виж целия пост
# 1 003
tandonova79 - твърдо грозно изказване.
Водя сина ми при нея вече втора година. За това време ни е спасявала от антибиотик, а леченията, които ни е назначавала, винаги са давали добър резултат.
Не използвай епитети като "тъпа Боаронка". Не говорят добре за теб. Сподели, че си недоволна, напиши я в Черния списък, дай координати на лекар, който ти е помогнал, но не окачествявай толкова махленски хората.

ПП - на питането на Глезотия за добър хомеопат - аз й препоръчвам В. Юрукова. Тя ще си направи проучването и изводите сама.
Виж целия пост
# 1 004
tandonova79 - твърдо грозно изказване.
Водя сина ми при нея вече втора година. За това време ни е спасявала от антибиотик, а леченията, които ни е назначавала, винаги са давали добър резултат.
Не използвай епитети като "тъпа Боаронка". Не говорят добре за теб. Сподели, че си недоволна, напиши я в Черния списък, дай координати на лекар, който ти е помогнал, но не окачествявай толкова махленски хората.

ПП - на питането на Глезотия за добър хомеопат - аз й препоръчвам В. Юрукова. Тя ще си направи проучването и изводите сама.


И кое му е "махленското"???? че не разбрах????
Защитавай я щом искаш...твое право е да си тровиш детето!
Просто давам Съвет на жената да не си изпати като нас,а ти я тикай в пропастта...
Няма нищо истинско в тази жена-за лекар може и да е добра,на като хомеопат-Не е!Навремето на мен нямаше кой да ми даде съвет и се набутах при нея,та оттогава...помагам на този който пита и...Не се заяждам!Ти започна...с нападките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия