Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 452
  • 14 102
# 1 005
Момичета моля ви насочете ме към добър кожен лекар. Имам един проблем от години,даже биопсия ми правиха и се оказа хронична екзема (по ръцете). В момента положението е много зле... Благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 1 006
Нухов от Кожния диспансер  Peace
Виж целия пост
# 1 007
Нухов от Кожния диспансер  Peace

Трябва ми добър детски кожен лекар, този Нухов работи ли с деца?
Виж целия пост
# 1 008
аз ви препоръчвам д-р Титова и с деца работи само че работи само на частно ако искаш пиши на лс да ти дам нейните координати
Виж целия пост
# 1 009
Нухов от Кожния диспансер  Peace

Трябва ми добър детски кожен лекар, този Нухов работи ли с деца?
Да, утре водя малката на контролен и го препоръчвам с чисто сърце  Peace Препоръчан ми бе от педиатъра ни
Виж целия пост
# 1 010
Някой посещавал ли е д-р Мария Боюклийска,офталмолог,може ли д ами дадете телефон за връзка,по скоро gsm,защото звъня на кабинета ,но никой не вдига?
Виж целия пост
# 1 011
здравейте, може ли да ме насочите към специалист белодробни болести,бронхолог,трябва ми компетентен лекар за лечение на астма или спастичен бронхит,все още нямам диагноза,а ми трябва спешно,благодаря
Виж целия пост
# 1 012
здравейте, може ли да ме насочите към специалист белодробни болести,бронхолог,трябва ми компетентен лекар за лечение на астма или спастичен бронхит,все още нямам диагноза,а ми трябва спешно,благодаря
Потърси Д-р Парев във Втора градска болница в Кичук Париж.За съжаление не мога да ти дам телефона му.
Виж целия пост
# 1 013
Хайде мамите в Кичука да се включат по едно мое питане  bouquet-Някоя от вас да е записала детето си при д-р Бранимир Белишки в Кичука,че ще сменяме джипито и се чудя,дали да не я запиша при него!Ние цялата фамилия сме при него,ама не знам при децата как е?Дали са му доволни малките пациенти?
Виж целия пост
# 1 014
Моля, препоръчайте ми добър лекар УНГ за възрастни. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1 015
Моля, препоръчайте ми добър лекар УНГ за възрастни. Предварително благодаря.
Виж тук! Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=468030.0
Виж целия пост
# 1 016
Здравейте, може ли да ми кажете, ако знаете колко струва прегледа на частно при д-р Мерджанов (АГ)? Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1 017
Сте сменям ли4ният лекар на дъстеря ми ,отзиви са добър лекар около ул.Генерал Данаилов.Търся и добър гинеколог за профилакти4ни прегледи.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1 018
Сте сменям ли4ният лекар на дъстеря ми ,отзиви са добър лекар около ул.Генерал Данаилов.Търся и добър гинеколог за профилакти4ни прегледи.Благодаря  bouquet

Да не би да имаш предвид Ул."Данаил Николаев"?

НЕ съм чувала за Генерал Данаилов
Виж целия пост
# 1 019
ох,да...съвсем се обарках.Simple Smile Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия