Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 929 074
  • 14 108
# 11 805
Майка ми прави ЯМР и се установи дискова херния. Кой лекар бихте препоръчали за консултация и лечение?
Виж целия пост
# 11 806
Здравейте, търся ендокринолог за възрастен. Ходила съм при д-р Христо Георгиев, но искам да отида при друг.
Д-р Ива Куманова, Пълмед. Не знам колко Ви е спешно, но до края на м.август няма свободни часове.
Виж целия пост
# 11 807
Майка ми прави ЯМР и се установи дискова херния. Кой лекар бихте препоръчали за консултация и лечение?

Д-р Даварски, УМБАЛ св.Георги
Истината е, че лечение няма. Има забавяне и т.н., но излекуване от веднъж установена дискова херния няма.
Виж целия пост
# 11 808
Само оперативно. И за предпочитане да не е в Пловдив.
Виж целия пост
# 11 809
Да, ясно ми е, че няма трайно излекуване.
Операция не желае да си прави.
Виж целия пост
# 11 810
Задълбочат ли се нещата, този, който има дискова херния ще се моли за операция.
Няма да забравя мъжа ми, как държеше бебето /на няколко месеца беше тогава/ и само по едно време ми каза хващай го, че го изпускам.
Като го карах към хирургиите на магия стигна етажа за прием. Накрая просто го оставих на едно легло, /миналата година течеше ремонт в отделението, та имаши легла в коридорите/ и се заех с документите и плащането.
Покрай неговия праг на болка, непопадане на специалист и влачене с години апелирам всеки с болки в кръст/крак да си обърне внимание навреме.
Виж целия пост
# 11 811
Да, ясно ми е, че няма трайно излекуване.
Операция не желае да си прави.

Санаториум два пъти годишно. Плюс упражнения за стягане на мускулите на гърба. Но все пак има значение стара херния ли е, колко е голяма, как влияе.
Виж целия пост
# 11 812
Здравейте,търся човек правещ Акупунктура. Ще се радвам да ми препоръчате.
Виж целия пост
# 11 813
Здравейте, моля препоръчайте ми добър доктор за колоноскопия в Каспела
Виж целия пост
# 11 814
Десислава,"навреме" е много правилно казано. Едно е човек на 30+, друго е такъв на 60+. Благодаря за отзивите на всички!
Виж целия пост
# 11 815
Здравейте, има ли някой при д-р Дипчикова , може ли да ми графикът на кабинета на ул. Кичево?
Виж целия пост
# 11 816
В каспела правих колоно и гастро при Радев, доволна съм. Според моите впечатления в отделението повечето лекари са добри и с добро отношение. Може и друг да изберете, пак ще е добре. Иначе Станчев е добър , но за него се чака повечко. Чолакова също...
Виж целия пост
# 11 817
Здравейте! Имам направление за ЕМГ(електромиограия). Моля, препоръчайте ми лекар в Пловдив, който може да я направи.
Виж целия пост
# 11 818
Здравейте,търся човек правещ Акупунктура. Ще се радвам да ми препоръчате.
Здравейте!
За съжаление в Пловдив сме малко ограничени откъм адекватно практикуващи китайска медицина лекари, давам нещо проверено през годините:
Кабинет по източна медицина Бойка, ул. „Родопи“ 107, 4000 Каменица 1
Виж целия пост
# 11 819
Здравейте! Имам направление за ЕМГ(електромиограия). Моля, препоръчайте ми лекар в Пловдив, който може да я направи.

Д-р Милвена Коева, невролог. В кабинета си има всички видове апарати и обяснява подробно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия