ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 110 949
  • 932
# 120
Момичета, аз пуша, при това доста, но като Ви чета се мотивирам да се откажа от този навик #2gunfire През деня пуша по половин кутия цигари, а след 18 - само електронна цигара. Понякога не ми е достатъчна и вечер си припалвам обикновена.  Laughing Sunglasses
Виж целия пост
# 121
От известно време се опитвам да не пуша. Не изпитвам физическа нужда, някакъв никотинов глад, напротив, чувствам се чудесно, дишам по-добре. Провалът идва вечерните часове, когато детето заспи, когато си сипем по питие и излезнем на терасата. Тогава изпушвам по няколко цигари, не издържам. Имам чувството, че ако не ги изпуша, се лишавам от някакви си страхотни блажени минути, което е  пълна глупост, но явно си ми е повредено съзнанието.
По време на бременността не съм палила въобще цигара, така и през няколкото месеца, докато кърмех. Чудя си се на акъла защо въобще пак пропуших.
Виж целия пост
# 122
Не пуша от вече 5 години и нещо може би, дори не помня и датата. Направих го без ритуали, без вричания, просто осъзнах колко е по-хубав животът ми без дим. НЕ МОГА да си представя какс ъм го правила, сега като хвана цигара, разбира се незапалена седя и се чудя - как , все едно не съм била аз. Грам тегло не съм наддала, грам. Напълняването е от ядене, само САМО или недай си Боже от болест, друга причина няма. Peace
Виж целия пост
# 123
Записвам се да следя. Скоро и аз мисля да се присъединя.  Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Записвам се да следя. Скоро и аз мисля да се присъединя.  Simple Smile


Иаз,и аз.Момичета отказали цигарите,не спирайте да пишете - примера ви е заразителен,а и когато знаеш че не си сам,битката е по-успешна.
Надявам се скоро да се присъединя към вас,но решението ми още не е категорично а май това е най-важно.
Виж целия пост
# 125
Спирах да пуша няколко пъти-и след това пак.Така беше до преди 4.5 години-като пушех по кутия и половина на ден-и изведнъж реших-спрях ги от раз,и до днес не съм дърпала дори-но да си призная понякога сънувам че пуша  Embarassed.Спирането неми се отразина теглото.
Виж целия пост
# 126
Записвам се да следя. Скоро и аз мисля да се присъединя.  Simple Smile


Иаз,и аз.Момичета отказали цигарите,не спирайте да пишете - примера ви е заразителен,а и когато знаеш че не си сам,битката е по-успешна.
Надявам се скоро да се присъединя към вас,но решението ми още не е категорично а май това е най-важно.

Аз съм писала вече, но продължавам да следя темата - не пуша вече повече от 2 месеца, чувствам се добре, за килограмите - спазвам хранителен режим, че и преди да спра да пуша бях решила да сваля 4-5 килца.
Спирах да пуша няколко пъти-и след това пак.Така беше до преди 4.5 години-като пушех по кутия и половина на ден-и изведнъж реших-спрях ги от раз,и до днес не съм дърпала дори-но да си призная понякога сънувам че пуша  Embarassed.Спирането неми се отразина теглото.

И аз сънувам , че пуша, и на сън се ядосвам как съм могла да запаля, и се сърдя на себе си - направо кошмар ooooh!, като се събудя си отдъхвам Joy.
Виж целия пост
# 127
Аелис -за разлика от теб-на сън пуша с наслада.
Виж целия пост
# 128
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377401.0
Мисля,че ще ви е от полза.Има много съвети и трикове за отказване на цигарите,както и сме разнищили,какво кара пушача или току що отказалият цигарите пушач,да запали пак...
Иначе,браво!От това да откажеш цигарите завинаги по-хубаво няма!!!
Виж целия пост
# 129
Аелис -за разлика от теб-на сън пуша с наслада.
И аз съм от гладните кокошки...,насън е толкова истинско...
Виж целия пост
# 130
Спирала съм цигарите веднъж само за около половин година, но напълнях със 6-7 кг , а и непрекъснато си мислех за цигари...  Sad сега пак пуша, но си мисля да се опитам да ги спра или поне да ги понамаля. Много пъти сама се хващам,че не ми се пуши, а паля само по навик, но има и моменти , в които наистина много ми се пуши...
Виж целия пост
# 131
А какво мислите ако бащата е пушач, а майката е непушачка или поне няма такъв проблем с цигарите? Какъв е рискът от увреждане на бебето?
Виж целия пост
# 132
Аз ги спрях преди 3 години, реших и от раз, е малко е трудно ,но се свиква.И аз качих малко, но постоянно си качвам и свалям с разни диети, а откакто спрях цигарите се пристрастих към дъвките,постоянно дъвча  Rolling Eyes Успех на всички  Peace
Виж целия пост
# 133
Бях повече от активен пушач почти 9 години! Смчтайте го на средно по 2 кутии на денонощие... Whistling ужасия! Спрях ги заради бебчето ми (бременна съм в 4-ти месец) и да ви кажа, усещането си струва - разбрах, какво означава наистина да дишаш!!! И че светът е пълен с невероятни аромати (а не само поливанчитаи миризми, миксирани с тютюнев дим). Не е лесно, но си струва. На всички бъдещи "екс" пушачки желая успех и не подценявайте мотивацияата и особено стимула за отказване. Колкоо и да ви е силна волята, мили дами, ако нямате ясно начертане цели отговор на въпроса "в името на какво?!" - изкушението ще е страшно Simple Smile така поне бе при ме. Успех !  Hug
Виж целия пост
# 134
В момента правя за сега неуспешни опити за отказване..., а преди време успешно ги отказах за 7 месеца  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия