През деня пуша по половин кутия цигари, а след 18 - само електронна цигара. Понякога не ми е достатъчна и вечер си припалвам обикновена.


, като се събудя си отдъхвам
.
сега пак пуша, но си мисля да се опитам да ги спра или поне да ги понамаля. Много пъти сама се хващам,че не ми се пуши, а паля само по навик, но има и моменти , в които наистина много ми се пуши...
ужасия! Спрях ги заради бебчето ми (бременна съм в 4-ти месец) и да ви кажа, усещането си струва - разбрах, какво означава наистина да дишаш!!! И че светът е пълен с невероятни аромати (а не само поливанчитаи миризми, миксирани с тютюнев дим). Не е лесно, но си струва. На всички бъдещи "екс" пушачки желая успех и не подценявайте мотивацияата и особено стимула за отказване. Колкоо и да ви е силна волята, мили дами, ако нямате ясно начертане цели отговор на въпроса "в името на какво?!" - изкушението ще е страшно
така поне бе при ме. Успех !
Препоръчани теми