Днес се надигнах пак рано , рано.

Нещо почнах да се наспивам бързо , от ЕГН-то ще да е.
Преди можех да спЪ по 24 часа , а сега 6-7 часа и съм готова.

Айде на по кафенце , чайче и лека закуска.

Хубав слънчев ден.










Крайно време е вече 


за красивите теменужки. Дано вече да свършва тая зима и да се поразлисти вече навън. Да се вдигне и настроението ни..
имаш моята подкрепа,изпадала съм в подобно положение с моя бившия съпруг.Разговори по мобилния и то е другата стая,за да не чувам какво говори,на въпросите каква е тая-ми колежка една баба Танче,докато не дойде момента аз да му вдигна телефона и да разбера,че не е БАБА ТАНЧЕ,а млада жена,с една година по малка от мен,много е гадно такова положение.А най-интересното е,че аз като му показах врата,след мен естествено и тя.Ох,айде да не ви досаждам,тук е много гадно времето,прехвърча сняг,депресирам се вече........искам топло. 

,но аз се познавам и със съпругите им. Различно е от твоето.





Нека му е сега! 
Препоръчани теми