


ИЗЛИШНО Е ДА ГАДАЕШ И В СЪЩОТО ВРЕМЕ ДА СЕ ПЛАШИШ!
ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД
ПОЖЕЛАВАМ ТИ КЪСМЕТ!
Последната цитонамазка ми беше точно преди една година.Резултатът беше ПАП 2.Беше ми направен и много обстоен преглед ,тъй като беше 2 месеца след второто ми раждане-гинекологичен преглед,цитонамазка,изследване на секрет от влагалището,преглед с вагинален ехограф...всичко,което е необходимо.Всичко беше наред с изключение на гъбички-кандида,които ми се появиха през последните месеци на бременността и с които доста време се боря.Аз също много се изненадах като лекаря ми каза ПАП 3Б...при положение, че точно преди 1г. беше ПАП2.Незнам...В момента чакам резултата от ЧПВ-теста за високорискови типове.Лекарят настоява да изчакаме тези резултати и тогава ще прецени какво да прави.А за мен тези дни минават толкова бавно...Моля се на Бог по-бързо да се събудя от този кошмар
Е, тя на два пъти преди това беше с ПАП 2,но се беше изменила на 1...Човек да не знае на кой лекар да вярва,че можем ли да четем де що има из нета информация всеки път? За детето си съм станала пълен лекар от четене сега-педиатър не може да ме изненада нито с диагноза,нито с лекарство, трябвало и гинеколог да стана....

За по добри резултати е... важна е и лабораторията , която ще гледа стъклото! !!
Препоръчани теми