ВАКСИНИ - Дискусия за вредата им (част 3).

  • 80 850
  • 1 489
# 240
Това видяли ли сте го? Много "интересно" е написано  Crazy
http://209.85.129.132/search?q=cache:6T6qjqBVLGwJ:www.monitor.bg … ct=clnk&gl=bg


 smile3513
http://-spam093-/2009/03/26/%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5 … 1%8A%D0%BB%D0%B6/

Виж целия пост
# 241
Ще си позволя да копирам горната статия:



Задължителното и поголовно ваксиниране на хората нарушава човешките ни права

Публикувано на 26 мар 2009 в 10:06pm
 

Родители са възмутени от задължителното и поголовно ваксиниране на децата им и готвят протест срещу това. Особено, след като през последните дни случаят с починалото от менингит детенце беше използван за сетен път от медии, министерства, общини и лица с нечисти цели за извличане на дивиденти.

 
„Ние искаме информираност за протичането на заболяванията, методите за превенция на заболяването, независими  проучвания  и статистики за действието на ваксините, и най- вече право на избор!” казват родителите.

 
„Изконно право на всеки гражданин, подложил се на медицинска интервенция, е да е информиран подробно от този, който иска да му я приложи, за последствията и рисковете от нея, както и да има право да я откаже при съмнение от негова страна, без да бъде дискриминиран заради отказа си” аргументират се родителите. Такава е практиката в „белите държави”.Не така обаче се процедира у нас за съжаление, жалват се родителите.

Менингитът е заболяване, което се среща именно като постваксинална реакция и това е отразено в множество независими изследвания. Това, разбира се не беше споменато, напротив-  незнанието на родителите беше  използвано, за да бъдат раздухвани медийни истерии и да ни набутват нагло от екрана нови и нови ваксини.

А както винаги” модерните”, „ефективни” ваксини на следващата година се оказват недотам модерни и ефективни и биват заменени с нови- пак модерни и ефективни.

Фармацевтичните гиганти плащат, а всички по веригата си прибират комисиона.

Много важно, че някой е умрял, пък бил  той и дете. Всичко е бизнес.

 
„Множество деца биват директно или индиректно увредени от ваксини, които лекарят е поставил,  без да уведоми родителите за страничните действия и евентуалните последствия. Това просто не е практика при нас. Няма разговор, няма разяснения. Иглата се вади и живачният коктейл се поставя в крехкото нежно телце. Вашето мило съкровище, което досега  ви се е усмихвало, може да остане инвалид за цял живот след тази, траеща само секунди, манипулация. Нещо за което дори и не сте предполагали.

Да, вашият живот може да се срине за по- малко от минута. Питайте пострадали родители, за да ви разкажат.

И знаете ли, каква част от отговорността поема държавата за сринатия живот на вас и на детето ви? Никаква. Тя просто се фръцва като ощипана мома и ви оставя да се оправяте както можете. За нещо, за което ви е задължила със закон в противоречие с Конституцията и с международните актове. Брутално, нали? Брутално и абсурдно!

 
„Дълги години вече са нарушени нашите конституционни права и е време това да се промени”категорични са родителите.
Виж целия пост
# 242
Определено нашата темичка се следи из късо,дано да е за добро.
Виж целия пост
# 243
nentoaa, от кой вестник е статията, дата??? Направо не вярвам, че такава статия е публикувана в печата, което разбира се много ме радва, време е да се даде гласност на проблена с гадните ваксини!!!!
Виж целия пост
# 244
Suzza, не е от печата, а от сайта "Разкрития"... Все още нещата са предимно в интернет-пространството..
Виж целия пост
# 245
тъкмо се зарадвах, че нещо става, явно никой официален вестник няма да посмее да пише нещо подобно, не и в нашата държава....... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 246
Прясна новина

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/04/08/702256_lekarite_shte_prodavat_vaksini/
 smile3508
Виж целия пост
# 247
 newsm12
Виж целия пост
# 248
Приятели, едва тази вечер попрочетох повечко за вредата от ваксините и малко почвам да се тревожа. Просто нагласата ми е такава, че съм сконна да вярвам на информацията, която се дава в подобни теми отколкото на хора като г-н Бърди, от една друга тема, който звучи като навит на пружинка фанатик. Разбирам че е педиатър, ама нещо просто не ме кефи...Дано не звуча обидно - само изказвам усещането си. Ама пък е тъпо да пиша по негов адрес в тема, която може и да не чете...ама да я чете ве , какво ме интересува...Оффф...
Та за ваксините тъй казвате, а?... newsm78
Виж целия пост
# 249
Просто нагласата ми е такава, че съм сконна да вярвам на информацията, която се дава в подобни теми отколкото на хора като г-н Бърди, от една друга тема, който звучи като навит на пружинка фанатик.

Е, ние си го познаваме Бърди.  Laughing
Той отдавна спря да ни отговаря на въпросите (прескача постовете), очевидно са доста неудобни.. Wink
А иначе - добре дошла!   bouquet
Ако имаш нещо да питаш - насреща сме.
Виж целия пост
# 250
Приятели, едва тази вечер попрочетох повечко за вредата от ваксините и малко почвам да се тревожа.

О-хооо, добре доошла в отбора на тревожещите се....

Аз ако знаеш колко се тревожих... И от време на време пак се тревожа, но решението ми е твърдо - ваксини - НЕ, пък ако ще да се пукна от тревога...
Виж целия пост
# 251
Понеже не веднъж е става дума за фалшифицирането на имунизационен паспорт, исках да споделя своите въгледи, защо не го намирам за нарушаващо нечии интереси:

- липсата на ваксини на моето дете не го прави потенциално опасно за другите, по причина, че "зарази" няма
- фармацевтичната компания ще си получи парите, а МЗ статистиката, така или иначе
- ЛЛ също ще си получи парите независимо дави ваксината е в ръката на моето дете или в мивката - няма кой да контролира това!!!
- аз ще съм "изрядна" по правилата, но правила, които са ми наложени без основание и нарушават правата ми, респективно тези на моето дете

Вписването на невярна информация от ЛЛ относно поставените от ваксина на моето дете не може да се докаже. Т.е. ако ЛЛ не убеден привърженик на ваксините, не губи нищо (а печели трансферите за направени ваксини) от това, че вписва ваксина, която реално не е поставена. Затова знаем само аз и той, и няма как да се докаже от трети лица.

Поправете ме, ако греша!  bouquet
Виж целия пост
# 252
Мег, абсолютно съм съгласна и те подкрепям.
Ако съм ти личен лекар веднага ще се съглася на трансфера  Joy
Виж целия пост
# 253
Понеже не веднъж е става дума за фалшифицирането на имунизационен паспорт, исках да споделя своите въгледи, защо не го намирам за нарушаващо нечии интереси:

- липсата на ваксини на моето дете не го прави потенциално опасно за другите, по причина, че "зарази" няма
- фармацевтичната компания ще си получи парите, а МЗ статистиката, така или иначе
- ЛЛ също ще си получи парите независимо дави ваксината е в ръката на моето дете или в мивката - няма кой да контролира това!!!
- аз ще съм "изрядна" по правилата, но правила, които са ми наложени без основание и нарушават правата ми, респективно тези на моето дете

Вписването на невярна информация от ЛЛ относно поставените от ваксина на моето дете не може да се докаже. Т.е. ако ЛЛ не убеден привърженик на ваксините, не губи нищо (а печели трансферите за направени ваксини) от това, че вписва ваксина, която реално не е поставена. Затова знаем само аз и той, и няма как да се докаже от трети лица.

Поправете ме, ако греша!  bouquet

Не бях се замислила досега върху тези факти. Ама си е така наистина. Money
Виж целия пост
# 254
Аз също мисля,че вписването на несложени ваксини не е някаква голяма измама.....макар,че до сега не ми се е налагало,но ако трябва не бих се замислила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия