Каква помпа за кърма използвахте?

  • 16 644
  • 92
# 15
Авент - ръчна, много ми помогна.
Peace
Виж целия пост
# 16
Аз ползвах ръчна на Авент, много съм доволна. Но според мен не трябва да избързваш с помпа, в началото кърмата се регулира от самото кърмене. Аз лично почнах да я ползвам помпата чак когато беба стана на 8 месеца. Успех! Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 17
Авент ръчна.Подариха ми и на Медела професионална, но ръчната ме спаси - имах висока температура и повече кърма, така че се изцеждах постоянно и вече шести месец продължавам.
Виж целия пост
# 18
Имам на Авент.Много съм доволна
Виж целия пост
# 19
Авент ръчна Peace
Виж целия пост
# 20
Определено Авент ръчна. Вече 1 г. и 8 месеца изцяло разчитам на нейните услуги. Сменяла съм я веднъж на 9-ия месец, но защото от многото преваряване се износиха и резервните гумени уплътнения. Иначе втората не е мръднала, защото не съм я преварявала.
Виж целия пост
# 21
Електрическа - Медела Суинг, изпомпвах около 8 месеца 3 пъти на ден. Прекрасна е. Преди това бях с Авент, ръчна - не ми хареса.
Виж целия пост
# 22
Ръчната помпа на Авент.
Виж целия пост
# 23
Благодаря ви момичета, определено много ми помогнахте  bouquet Hug
Виж целия пост
# 24
Все още ползвам ръчната на Медела (Harmony). Супер доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 25
Ръчната помпа на Авент.Перфекна е.
Виж целия пост
# 26
Ръчната на Авент. Доволна съм, сега от време на време също я ползвам.
Виж целия пост
# 27
Ръчна, тип спринцовка, не помня марката. Не я ползвах много, няколко седмици само.
Виж целия пост
# 28
Авент - ръчна Peace С електрическата не успях да се справя, причиняваше ми болка.
Виж целия пост
# 29
Ръ4ната помпа на Авент ми свърши страхотна работа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия